
Як кожен із нас може допомогти українським військовикам?
За бажання й можливості, кожен може допомогти українським військовикам у боротьбі проти ворога. Як це зробити — розповідаємо в матеріалі.

— Будьте пильними: можливо, вам вдасться помітити ворожі мітки (хрест, коло тощо) на дорогах, дахах, стінах будинків, стовпах і т.і. Ці мітки необхідно засипати землею, обв'язувати тканиною, прикривати й повідомляти про них у спеціальний Telegram-бот, створений Кіберполіцією України.
— За можливості фіксуйте пересування ворожої техніки (вказуючи геолокацію й час) і відразу надсилайте інформацію правовим органам або, наприклад, в Telegram-чат, що моніториться силовиками — @vseodnoikhnesadyat.
— Повідомляйте правоохоронним органам про підозрілих осіб, яких бачите на вулицях. Вони можуть бути членами диверсійно-розвідувальної групи ворога.
— Виготовляйте «коктейлі Молотова» або вступайте до кібервійськ. Про ці та інші види допомоги докладніше в пості в чаті волонтерів Києва за цим посиланням.
— В жодному разі не розповсюджуйте інформацію про пересування ЗСУ та української військової техніки, адже це може бути на користь ворогу. Українська техніка має характерний малюнок на кузовах у вигляді «пікселя». Техніка окупантів має такі ознаки: косу лінію на кузові, мітку Z на кузові, трикутник, коло тощо. Переважно ці позначки білого кольору.
— Перекажіть кошти на спецрахунок Національного банку України для збору коштів на потреби армії. Офіційні реквізити: UA84300001000000004733099270
— Відтепер кошти, отримані за вакцинацію від COVID, можна перерахувати з рахунку ЄПідтримки для фонду «Повернись живим» через Portmone, пожертвувати фондам Армія SOS, Крила Фенікса чи будь-якій іншій організації за цим посиланням.
— Станьте донором крові. Щоб дізнатися адресу центру, де можна здати кров у вашому місті, переходьте за цим посиланням.
— Допоможіть із притулком для тих, хто їде з зони активних бойових дій в безпечніші регіони. Якщо ви мешкаєте у Львівській, Закарпатській, Волинській, Тернопільській, Чернівецькій, Івано-Франківській, Хмельницькій, Рівненській областях і ладні прихистити людей – заповнюйте форму. А якщо їдете з цих областей і шукаєте житло – внесіть відомості в цю форму.
— Допоможіть речами внутрішньо переміщеним особам. Найбільше вони потребують теплих ковдр, спальних мішків, кариматів, матрасів, одягу, засобів особистої гігієни, підгузок і прокладок, туалетного паперу, серветок, антисептиків, спирту. Потрібні багаторазовий посуд, ліхтарі, продукти харчування. Докладну інформацію дізнавайтеся у центрах гуманітарної допомоги та міських радах вашого міста.
Еще в разделе LIFE
Популярное

Світ має знати: як виживають захисники Маріуполя просто зараз

Як правильно говорити українською: позбуваємося росіянізмів

Говорити як гуцул: кілька слів та зворотів, які збагатять вашу українську

«Я маю танцювати про це»: дівчина, що втратила батька в Ірпені, присвячує йому свій виступ на міжнародних змаганнях

The Rasmus переспівали пісню Stefania українського гурту Kalush Orchestra

10 фільмів про Другу світову війну, які висвітлюють події з різних сторін

Буковинський кептар і гуцульський сердак: все про костюми Kalush Orchestra на «Євробаченні – 2022»

Портрет нації: мами-українки на світлинах початку ХХ століття

Дружина бійця «Азову» — про зустріч із Папою Римським та напружену ситуацію на «Азовсталі»

Kalush Orchestra закликали світ врятувати захисників Маріуполя та Азовсталі

Історія червоної сукні Valentino

Портрет нації: як жили на Закарпатті 100 років тому
Не следуйте за модой
— ощущайте её
Спасибо!
На указанный вами адрес было отправлено письмо.
Подтвердите, пожалуйста, свою подписку.