До Vogue UA Conference 2023 залишилося
SOLD OUT

Vogue-гороскоп: чого сподіватися земним знакам зодіаку у 2023 році

В останні дні року, попри всю його складність і непередбачуваність, ми однаково підбиваємо підсумки й будуємо плани на найближче майбутнє. І як завжди, нам хочеться дізнатися, що готує для нас прийдешнє. Цього року разом з платформою Strong & Precious, яка представляє найкращі українські ювелірні бренди, ми запитали в професійного астролога, чого сподіватися представникам 12 зодіакальних знаків попри випробування воєнного часу.

"Дайте мені точку опертя, і я зрушу світ!" — гасло представників знаків Землі на 2023 рік, який усіма способами спонукатиме послабити зайву обережність й опанувати продуктивну активність. Скрізь, де ви вкладатимете сили й час, є шанс отримати матеріальний результат і прокачати такі важливі для вас суперздібності, як терпіння, працьовитість, стійкість, надійність. Цього року представники знаків Телець, Діва, Козоріг — сміливі реалісти.

Пом’якшити гостроту щоденних викликів можуть допомогти прості та зрозумілі речі, як-от хобі. Одне з них — гончарство, традиційне для українців ремесло, яке не тільки демонструє глибокий зв’язок між минулим і сьогоденням, а й сприяє віднайденню душевного спокою та фокусуванню на важливому тут і зараз.

Реклама
Підвісок, Yuval' Studiоs (Strong & Precious)

Козоріг

Cережки, Rockah (Strong & Precious)

До кінця весни наймилішим девізом для представників знака Козорога буде "мій дім — моя фортеця". Облаштувати острівець комфорту, затишку, гармонії, емоційної захищеності допоможуть ремонт, оздоблення житла, купівля меблів або предметів інтер’єру. Це чудовий період для домашніх справ, поліпшення взаємин у родині, турботи про коханих, дітей, батьків. Якщо вам цікава історія свого роду, саме час почати збирати інформацію з цієї теми. Особливо це стосується тих, хто народився з 30 грудня до 14 січня: на початку року у вас підсиляться когнітивні здібності й здатність до ретроспекції. Народженим 18—20 січня зірки радять у період із січня до квітня переглянути свої методи роботи. Розвивайте, використовуйте лідерські якості, але не беріть на себе більше, ніж можете зробити. Навіть якщо ви звикли все контролювати або виконувати самотужки – шукайте компроміси, делегуйте завдання. Біжучи за інерцією навздогін досягненням, можна не помітити натяків організму, який прагне перепочити.

Друга половина року дасть творчу наснагу й можливість прикласти її до всіх життєвих сфер. Це час для спілкування, спільної діяльності, розвитку власних талантів, відпочинку, розваг — і щасливого батьківства. Якщо прорахувати всі ризики, можна вдало інвестувати в проєкти, орієнтовані на майбутнє. А для тих представників знака Козорога, хто народився 5—14 січня, це ще й сприятлива пора спробувати себе в новому хобі — акторській майстерності чи контемпорарі, блогерстві чи флористиці.

Телець

Браслет, каблучка, усе — Lutikі (Strong & Precious); бра, труси, усе — Katimo

У першій половині року представникам знака Тельця можна й варто уникати соціальної активності — щоб відпочити та поновити свої ресурси. Прагнення робити абищо створить лише ілюзію діяльності й призведе до помилок. Добре в цей період стати спостерігачем: не пришвидшуйте подій, перепочиньте віч-на-віч із собою. Сесії з психологом, медитації, духовні практики чи просто роздуми — ваші помічники. Цей період сприятливий для переоцінки своїх потреб, можливостей, здібностей і планування майбутнього.

Вже із середини травня результати рефлексії вкажуть напрями для зростання. Те, що задовольняло раніше, виявиться неактуальним, і бажання змінити стан справ постукає у ваше серце. Оптимістичний настрій і душевне піднесення, підтримка близьких людей та удача допоможуть вам. Якщо не піддаватися спокусам плисти за течією і залишити все, як було, є шанси закласти основу для особистого розвитку на найближчі 12 років. Налаштуйтеся на свій внутрішній камертон, почуйте ноту особистої свободи й відкритості новим можливостям — особливо це стосується представників знака Тельця, народжених 5—14 травня.

З липня по вересень — не найкращий період для інвазивних косметичних процедур і коштовного шопінгу, а також з’ясування стосунків. Натомість саме час провести ревізію власних скарбів і по-новому поглянути на те, що маєте: критично оцініть свій гардероб і прикраси, позбудьтеся непотрібних речей, відновіть втрачені взаємини та знайдіть час для коханих.

Діва

Сережки, підвісок, усе – Gunia Project (Strong & Precious)

Від січня й до середини травня в центрі уваги представників знака Діви буде фінансова сфера. Поліпшити матеріальний стан можуть допомогти кілька джерел: фінанси партнера, спадщина, спонсорство, можливий і несподіваний дохід. Не варто ризикувати великими сумами: брати кредит чи позичати комусь кошти. Навесні варто працювати над колективними проєктами або втіленням у життя давньої мрії. В особистому житті спалахне вогонь кохання, що вже ледь жеврів, а якщо ваше серце вільне, цілком імовірний новий емоційний зв’язок.

Представники знака, народжені 1—23 вересня, у січні-лютому можуть легко завершити справи, на які бракувало часу, і спланувати стратегію на майбутнє. Все задумане здійсниться, якщо бути терплячішими в спілкуванні й не працювати над кількома важливими проєктами одночасно. Тим представникам знака Діви, хто народився 24—31 серпня, навесні треба подбати про себе: ощадно витрачати сили та надавати увагу здоров’ю — не стресувати, дотримуватися здорового харчування. Помірні фізичні навантаження й дихальні практики допоможуть тримати баланс.

У другій половині року з’явиться можливість подорожувати, прокинеться цікавість до духовних пошуків, актуальним буде професійне зростання. Час від часу всесвіт випробовуватиме плани на гнучкість. У розв’язанні юридичних питань імовірні несподіванки — як на користь, так і навпаки. У бізнесі ви можете надихнутися оригінальною ідеєю, розвинути її в соцмережах і збільшити свою аудиторію. Вірогідний прорив і в самовдосконаленні: вам до снаги вигадати неординарний спосіб змінити не надто корисні звички.

Автор гороскопа: Марина Губарева

Кольє, Rockah (Strong & Precious); жакет, bettter

Що треба знати про платформу Strong & Precious?

Головна ідея Strong & Precious — представити українські ювелірні бренди широкій міжнародній спільноті та інсайдерам модної індустрії. Проєкт представляє потужний ювелірний потенціал України.

Немає особливого правила чи теми, яка об’єднує вибрані дизайни, окрім українського походження. На платформі представлені різноманітні типи та стилі ювелірних виробів: деякі з них більш архітектурні й складні, деякі — знаходять натхнення в національних традиціях і візерунках.

Назва Strong & Precious віддзеркалює поточний контекст, який об’єднує всіх українських дизайнерів, — яскраві ювелірні вироби та сильні характери.

Над зніманням працювали:

Фото: Andrew Grey
Стиль: Tetiana Nemchenko
Асистент стиліста: Vlad Askerov
Макіяж: Svetlana Rymakova
Зачіски: Pavel Lotnik
Сет-дизайн: Oleksandra Arsalani @mutabor_mutabor
Продюсер: Marina Sandugey-Shyshkina
Модель: Kristy Ponomar @InterModels

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.