В Україні визначили переможниць акселератора "Відважна", що підтримує жінок у бізнесі

15 червня в Києві відбувся фінал акселераційної програми "Відважна" для українок, які заснували мікро- чи малий бізнес або планують розпочати власну справу. Шість переможниць сумарно отримали 1,3 млн гривень для реалізації власних бізнес-ідей. Ініціатори програми – мережа центрів Дія.Бізнес за підтримки Міністерства цифрової трансформації України й Офісу з розвитку підприємництва та експорту за сприяння глобальної ініціативи She’s Next Empowered by Visa.

Передусім бізнес-акселератор був спрямований на те, щоби допомогти підприємицям створити нові або розвинути наявні бізнес-проєкти, знайти партнерів і клієнтів, покращити компетенції та розробити план капіталізації бізнесу.

"З моменту запуску до акселератора "Відважна" долучилося близько 5 тисяч учасниць: їхні історії — це приклад стійкості й підтвердження того, що в бізнесі та світі технологій завжди перемагає відвага, — поділилася Валерія Іонан, заступниця Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції. – Команда Мінцифри розуміє важливість ролі жінок у відбудові країни та в економіці майбутнього, а також важливість використання ними діджитал-інструментів задля розвитку власних бізнесів. Такі проєкти, як "Відважна", розвивають країну підприємців — для нас це про тисячі можливостей для кожної".

Фіналістками стали Валентина Павалюк (VMway), Аліна Хома (Bavka), Ірина Карпенко ("Грибні джерки"), Юлія Семенюк (One-eleven), Тетяна Клімук ("Шиємо все" та Gora), Юлія Нічволода (Jul’s Coffee and Peace).

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.