В Україні відбудеться премія Women in Arts. The Resistance

"Вогонь запеклих не пече" – під таким гаслом 7 березня в Києві відбудеться церемонія вручення премії Women in Arts, яка щороку підкреслює силу та внесок українських жінок у культуру. Організатори премії – Український Інститут та ООН Жінки в Україні. У 2022 році церемонія не відбулась через початок повномасштабного вторгнення, відтак Women in Arts 2023 набула нового сенсу, що закладено у назві "The Resistance".

Премію вручають у восьми номінаціях: візуальне мистецтво, музика, театр, література, кіно, культурний менеджмент, журналістика та критика. Серед номінанток у кожній категорії – письменниці, художниці та культурні діячк, які рухають країну вперед і внесок яких є особливо важливим сьогодні, під час повномасштабної війни. Так, серед номінанток – поетеса, а зараз військослужбовиця ЗСУ, морська піхотинка Ярина Чорногуз; найвідоміша у світі українська оперна співачка Людмила Монастирська, співачка Джамала, режисерка Марина Ер Горбач, чия стрічка "Клондайк" отримала приз кінофестивалю Санденс, гендиректора Довжено-центру Олена Гончарук.

Людмила Монастирська
Людмила Монастирська

Women in Arts – це незалежна премія, заснована у 2019 році Українським інститутом та ООН Жінки в Україні, її мета – звернути увагу на досягнення жінок, які працюють у сферах культури та мистецтва. Під час церемонії відбудеться прем'єра пісні та відео "Ти є велика сила" – у виконанні Roxolana, Марина Круть, Саша Кольцова ("Крихітка"), Олена Карась ("Тонка"), а також номінанткок цьогорічної премії Women in Arts.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.