Samsung випустили портативний проєктор The Freestyle 2-ї генерації з функцією Smart TV

На одній з найбільших виставок електроніки IFA 2023 в Берліні відбулася прем'єра портативного проєктора Samsung — гаджета, який здатен здивувати. Samsung The Freestyle 2-ї генерації — це вдосконалена версія вже відомого проєктора The Freestyle з функцією Smart TV, що став ще більш швидким та розумним. Пристрій дозволяє дивитися улюблений контент з розміром зображення до 100 дюймів, що проєкціюється на будь-яку поверхню, де би ви не були — як вдома, так і за його межами.

Samsung The Freestyle 2-ї генерації
Samsung The Freestyle 2-ї генерації

Портативний проєктор The Freestyle було створено для тих, хто хоче завжди мати доступ до контенту на великому екрані. Девайс зручний переносний за рахунок компактного дизайну і невеликої ваги (близько 800 грамів), тож його легко брати із собою. The Freestyle має регульовану підставку, що дозволяє обертати корпус пристрою на 180˚ — і проєктувати зображення на будь-яку поверхню, чи то стіна, стеля, підлога, чи навіть зовнішня стіна будинку.

Samsung The Freestyle 2-ї генерації
Samsung The Freestyle 2-ї генерації

Також The Freestyle може працювати як портативна колонка, адже у проєктор вбудовано динамік потужністю 5 Вт, що дозволяє насолоджуватися звуком, спрямованим на 360˚, як під час перегляду відеоконтенту, так і під час прослуховування музики. Важливо, що проєктор має функціонал смарт-телевізора, тож, ви матиме доступ до популярних стрімінгів: Netflix, YouTube, Apple TV тощо. Крім того, технологія Mobile Mirroring3 дозволяє транслювати контент зі смартфона на проєктор через спеціальний застосунок.

Samsung The Freestyle 2-ї генерації
Samsung The Freestyle 2-ї генерації

Розробляючи проєктор, Samsung потурбувалися і про навколишнє середовище. В комплекті йде оновлений пульт, який заряджається від світла завдяки сонячній панелі та виготовлений з матеріалів, що на 24% складаються з переробного пластику. Пульт дозволяє зручно керувати контентом, а ще це екологічна альтернатива використанню одноразових батарейок.

Сам проєктор випускається у лаконічному білому кольорі, але кастомізовані накладки доступні у трьох кольорах: рожевому, бежевому та зеленому.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.