UA

Журнал VOGUE

Подписаться
Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.
Соглашаюсь

Принц Чарльз відвідав українських біженців

26 мая 2022

Чарльз, Принц Уельський, відвідав українських біженців у Румунії.

Getty

Принц Чарльз відвідав табір біженців неподалік Бухаресту. Це перший візит до регіону особи королівської крові з початку російського вторгнення в Україну.  

Getty

BBC повідомляє, що Принц Уельський рішуче засудив війну та назвав її жорстокою агресією. Метою його візиту була підтримка українських біженців. Нагадаємо, з початку війни до Румунії виїхало 966 000 українців, з них 40 тисяч – упродовж останнього тижня; з країн ЄС лише Польща прийняла більше наших співвітчизників. Всього за три місяці війни Україну покинуло понад шість мільйонів людей. 

Принц Чарльз зустрівся з українськими сім’ями, які приїхали за продуктами й одягом, а також з волонтерами. 

На біженців, які й далі перетинають кордон з Румунією на автомобілі, автобусі чи поїзді, чекає теплий прийом. На залізничному вокзалі Бухареста Gara de Nord є волонтери, які допомагають сім’ям, що тікають від війни. Румунія надала українським біженцям безплатний проїзд залізницею. Повідомляється, що, окрім першочергового забезпечення їжею та житлом, біженці потребують освіти для дітей, а також психологічної підтримки.  

#STANDWITHUKRAINE ·

Еще в разделе LIFE

Популярное