До Vogue UA Conference 2023 залишилося
SOLD OUT

Остання подорож королеви Єлизавети II до Букінгемського палацу

Королева Єлизавета II здійснила свою останню подорож до Букінгемського палацу, де її труну зустріли король Чарльз III та інші члени королівської родини, зокрема нові принц і принцеса Уельські та герцоги Сасекські.

У вівторок, 13 вересня, Її Величність востаннє покинула Шотландію. Її труну доставили із собору Святого Джайлса до Единбурзького аеропорту, а потім перенесли на літак C-17 Королівських ВПС, який доставив королеву назад до Лондона в супроводі принцеси Анни.

Реклама

"Мені пощастило розділити останні 24 години життя моєї дорогої матері, — йдеться в заяві принцеси. — Для мене було честю й привілеєм супроводжувати її в останніх подорожах та бути свідком вияву любові й поваги з боку багатьох людей".

Увечері 13 вересня траурний кортеж королеви біля Букінгемського палацу зустріли оплесками. Труна Єлизавети II впродовж ночі перебувала в палаці, а вранці наступного дня її перенесли до Вестмінстерського палацу, де королева спочиватиме з 14 вересня до ранку 19 вересня.

Дивіться, як тривала процесія, на фото нижче.

За матеріалами vogue.co.uk

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.