До Vogue UA Conference 2023 залишилося
SOLD OUT

10 грантів українським жінкам на відкриття та розвиток бізнесу

Французький бренд L'Oreal Paris вперше запустив "Програму підтримки підприємниць України" та надає жінкам 10 грантів на суму 650 000 гривень* на розвиток бізнесу в Україні.

"95% опитаних жінок-підприємниць України постраждали від впливу війни на їхній бізнес**. Заміновані поля та знищені теплиці, згорілі склади та зруйновані виробництва, розграбовані маленькі магазини та великі підприємства — усі ці випробовування щодня доводиться долати сильним та незламним українським підприємницям. L'Oreal Paris роками надихається силою жінок, а місія бренду підтримувати їх, не залишаючись осторонь і сьогодні", — розповідають у компанії.

Ця програма є локальною ініціативою української команди L'Oreal Paris та реалізовується спільно з UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні, ​​який зосереджує свою роботу у сфері гендерної рівності, репродуктивного здоров’я та розбудови потенціалу молоді. Програма передбачає надання 10 грантів на загальну суму 6 500 000 грн* жінкам, які мають бізнес-ідею та мріють реалізувати її. А також тим, хто прагне відновити чи масштабувати вже існуючу власну справу, або ж чий бізнес постраждав від наслідків російського вторгнення.

Для участі протягом листопада необхідно заповнити анкету та подати презентацію власного проєкту за посиланням, після чого буде обрано 30 учасниць. Наступним кроком стане відбір 10 переможниць експертним журі проєкту, серед якого представниці компанії L'Oreal Україна та публічні власники/-ці українського бізнесу. При відборі особлива увага буде приділятися проєктам, що мають соціально-етичну, суспільно корисну або інноваційну складову, а також фактори, що можуть позитивно вплинути на стан української економіки, а саме: потенціал для створення додаткових робочих місць, гідна презентація українських брендів на міжнародному ринку, позитивний вплив на навколишнє середовище та екологію тощо. Детальніше про умови участі за посиланням.

Крім того, 30 фіналісток матимуть можливість прослухати навчальні лекції від успішних підприємців та підприємниць і поставити запитання особисто. Навчання буде проводитися онлайн та з дотриманням усіх заходів безпеки. У фіналі 10 найкращих проєктів отримають гранти по 650 000 грн* на розвиток або створення власної справи.

Катерина Кузьменко
Катерина Кузьменко

Амбасадорками проєкту стали засновниця та креативна директорка бренду The Coat Катерина Сільченко та керуюча партнерка і співзасновниця мережі спортивних студій Smartass Катерина Кузьменко. "Іноді очевидні речі стають такими тільки після того, як ти їх прожив. Якби хтось на зорі моєї кар'єри поділився зі мною корисними та, головне, практичними порадами щодо створення бізнесу, я була б тій людині надзвичайно вдячна, адже це вберегло б мене від величезної кількості помилок, які я називаю емпіричним досвідом. Зараз через війну багато бізнесів мали почати своє існування з точки нуль або майже з неї. На мій погляд, важливо ділитися досвідом роботи та методами успішного керування. А ще важливіше — тим, що не працює та чого краще уникати. Бо те, що нам здається очевидним, не є таким для багатьох інших підприємців/-ниць, які не мали релевантного досвіду. Тому я дуже рада, що у мене є можливість у межах проєкту ділитися своїм досвідом з іншими та почути їх. Іноді не обов'язково проживати власні помилки, для того щоб зрозуміти, що щось не працює. Іноді достатньо проаналізувати схожий досвід та імплементувати висновки інших у власний кейс", — коментує амбасадорка проєкту Катерина Кузьменко.

Катерина Сільченко
Катерина Сільченко

"Я бачу багато "проявлених" жінок в моєму житті, але водночас є ті, хто мають ідеї та думки щодо бізнесу, але бояться зробити саме цей перший крок, не можуть зважитись на нього, щоб "проявитись". Цей проєкт для тих, хто в роздумах і зараз знаходиться в кроці від дії, і я хочу підтримати їх, дати поштовх, показати приклад, що все можливо. Мені вже довелося пройти цей шлях, я прожила цей досвід особисто, тепер я тут, щоб надихнути та простягнути руку підтримки тим, хто шукає її, прямуючи до власної мрії", — коментує амбасадорка проєкту Катерина Сільченко.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.