UA

Журнал VOGUE

Подписаться
Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.
Соглашаюсь

Історія одного фото: ранок у Києві під час авіаудару

06 июня 2022

Рано-вранці 5 червня жителі Києва прокинулися від звуків вибухів – на місто знову пустили ракети російські загарбники. На столицю, за даними Генштабу ЗСУ, було випущено 5 ракет з акваторії Каспійського моря. Одну з них збили сили ППО, а решта впала на території Дарницького й Дніпровського районів. Дим було видно майже звідусіль у місті – особливо з центральної частини, біля правого берега Дніпра. Саме там, на Володимирській гірці, цього ранку перебував Сергій Вологжанінов, який зробив дуже символічний кадр, що облетів соцмережі.

Чорний дим підіймається над містом на тлі пам’ятника Володимирові Великому, який сумно спостерігає за тим, як агресор калічить його місто. Водночас і сама пам’ятка готова до ворожих дій – активісти сконструювали навколо її опори спеціальну захисну оболонку.

Нагадаємо, востаннє росія обстрілювала Київ понад місяць тому, 29 квітня. Тоді жертвою авіаудару стала українська журналістка Віра Гирич.

 

Еще в разделе LIFE

Популярное