UA

Журнал VOGUE

Подписаться
Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.
Соглашаюсь

У харківському метро з’явилися спеціально облаштовані куточки для дітей і підлітків

15 марта 2022

Облаштування дитячих куточків на 26 станціях метро — частина великого проєкту «Безпечний маршрут для дітей», який втілює Фонд «Професійний розвиток Харкова» у співпраці з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ). Доставити іграшки та матеріали для творчості й розвитку дітей і підлітків допомогла Гуманітарна місія «Проліска».

Фото: Facebook-акаунт гуманітарної місії "Проліска"

Сьогодні станції метро виконують функцію не тільки укриття, а й фактично є місцем, де мешкає багато дітей, які залишилися без домівок. Щоб допомогти дітям впоратися зі стресом, волонтери облаштували спеціальні дитячі куточки, де маленькі харків’яни можуть грати й творити, проводити дозвілля, відвідувати заняття з психологами, арт-терапевтами та аніматорами.

Фото: Facebook-акаунт гуманітарної місії "Проліска"

«У цей час як ніколи важливо створити дітям і їхнім батькам безпечне місце для розвитку та психологічного розвантаження. На станціях харківського метро нині сумарно перебуває понад 1200 дітей до 15 років, що неабияк засвідчує актуальність такої ініціативи», — коментує Марина Ладиженська, координаторка проєкту.

Еще в разделе LIFE

Популярное