Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.
Соглашаюсь

Ейфелеву вежу підсвітили кольорами українського прапора

15 июля 2022

У французькій столиці під час національного свята Франції Дня взяття Бастилії Ейфелеву вежу підсвітили кольорами українського прапора.

День взяття Бастилії — французьке національне свято, що відзначається щороку 14 липня. Роковини штурму фортеці-в’язниці Бастилії є символом єдності нації та примирення усіх французів всередині конституційної монархії. Оскільки нині Україна є світовим символом мужності, єдності та героїчної боротьби за свободу, у Парижі продемонстрували підтримку українському народові навіть у день свого національного свята.

Щороку в день свята в Парижі влаштовують світломузичне шоу з феєрверками. Цьогоріч у Франції продемонстрували солідарність з українським народом у кілька способів: Національний оркестр Франції виконав мелодію композитора Мирослава Скорика, Ейфелеву вежу підсвітили кольорами українського прапора, а під час феєрверка пролунала пісня «Стефанія», з якою гурт Kalush Orchestra переміг у конкурсі «Євробачення-2022».

Читайте также:

Париж · #STANDWITHUKRAINE ·

Еще в разделе LIFE

Популярное