5 нових українських подкастів про моду, історію та не тільки

Подкасти – ідеальний формат для тих, хто не може уявити і дня без того, аби отримати нову корисну інформацію, проте прагне робити кілька справ одночасно. Ми обрали кілька новин українських подкастів про найцікавіше – моду та літературу, бізнес та історію. Цікавого прослуховування!

Vogue UA Talks

Нещодавно команда українського Vogue запустила подкасти Vogue UA Talks — розмови про моду і стиль життя, культуру, науку і бізнес в Україні та поза її межами. У першій серії говорили про роль глянца під час війни та про те, чи може мода стати нашою зброєю у часи війні; другий епізод присвячено українському бізнесу. Ведуча епізоду, шеф-редакторка сайту vogue.ua Віолетта Федорова говорить з дизайнеркою Катериною Сільченко, креативною директоркою ювелірного Дому Zarina Заріною Нетовкіною та Каріною Дубініною, засновницею мережі салонів Backstage Beauty & Refresh про те, як війна вплинула на іхній бізнес, що допомагає ім залишатися на плаву та більше того – розвивати свій бізнес та йти вперед попри всі складнощі та щоденний стрес.

"Кохання з другого погляду"

Чарівний подкаст, в якому письменник та поет Мирослав Лаюк пропонує нам подивитися по-новому на класику світової літератури – на книжки, "про які всі чули, але не всі читали". "Іліада", "Дон Кіхот", "Мадам Боварі", "Фауст" припиняють бути темними спогадами про школу й університет – та завдяки уважному погляду Лаюка оживають, стають актуальними та резонують із сьогоденнями. Можете почати з першого епізоду – його присвячено "Іліада" Гомера, чи послухати епізоди про ті книжки, сенси яких особливо відгукуються нам сьогоднішнім, з огляду на драматичний досвід, що ми переживаємо – наприклад, епізод про роман Мілана Кундери "Нестерпна легість буття" чи "Англійський пацієнт" Майкла Ондатже.

"Як ми вижили"

Фундаментальний історичний подкаст, який має послухати кожен українець. Його автори – учасники громадської організації "Після тиші" кілька років проводили дослідження та спілкувалися зі свідками, записували інтерв'ю, аби розповісти нам про трагічні сторінки історії України у 20 столітті. Перший сезон присвячено долям тих українців, що було депортовано в 1930-40-і роки з заходу України у Сибір та Далекий схід; другий сезон розповідає про Другу світову війну, радянське та нацистське масове насильство – і про те, "як нашим дідусям та бабусям вдалося уціліти під владою кривавих режимів?". Важливий подкаст, який демонструє: українці не вперше змушені боротися за своє існування та власну ідентичність.

Radio kmbs

Подкаст Києво-Могилянської бізнес-школі буде корисний всім, хто цікавиться бізнесом, маркетингом, рекламою, освітою та прагне розширювати власний погляд на свої щоденні робочі задачі. Серед тем останніх епізодів – нагальні питання, які турбують кожного, хто опікується власною справою: культура довіри в компанії, бренд роботодавця, чи мають цінності компанії змінюватися, крітерії успішності тощо. Серед спікерів та спікерок – професори та викладачі kmbs, інтелектуали та практики, від Юлії Плієвої, директорки Apple Consulting до спеціалістки з консалтингу Марини Стародубської.

"Комік + історик"

Комік, стендапер Фелікс Редька та історик і, як він себе називає, "історичний мотиватор" Євген Мурза легко та невимушено спілкуються про минуле в авторському подкасті "комік+історик". Сьогодні, під час великої війни, кожен з нас має мільйон запитань про власну ідентичність, і частково ви знайдете відповіді на них саме у цьому подкасті. Радимо послухати новий еіпзод подкасту, який називається "Хто такі українці", а також серії про культових українських персонажів – від Роксолани до гетьмана Мазепи.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.