До Vogue UA Conference 2023 залишилося
SOLD OUT

"Вайнона": друком виходить книга про актрису Вайнону Райдер

"Вайнона назавжди!" — для людей певного віку ця фраза не потребує пояснень. Актриса Вайнона Райдер, яку, наче, ми знаємо все життя, протягом років залишається найкрутішою та однією з найтаємничіших мегазірок. Усі люблять Вайнону.

Реклама

Вже тривалий час одне з найунікальніших видавництв IDEA продавало футболки та капелюхи, прикрашені іменем актриси. Роберт Річ, колишній керівник зв'язків із громадськістю магазину Marc Jacobs, вирішив розширити асортимент видавництва й книгою про актрису. "Близько року тому я написав Idea Books і запитав, чи цікаво їм зробити фотокнигу про Вайнону", — розповідає Річ.

У новій книзі з назви Winona зібрано безліч відвертих поляроїдів та iPhone-знімків актриси, чимало з яких зробив сам Річ. Ці зображення документують їхню дружбу: зустрічі в магазині Marc Jacobs, а також у готелях у Нью-Йорку та Лос-Анджелесі та в їхніх будинках. Наприклад, фотографії, на яких Вайнона їсть піцу, були зроблені у квартирі Річа — піцу приготувала його мати.

Зображення представлені без підписів чи дат, і, за винятком вступу Річа та передмови Марка Джейкобса, в книзі немає тексту. Сама Райдер також взяла участь у створенні видання та надіслала кілька своїх улюблених кадрів. Книга вийде у продаж 30 листопада 2023 року.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.