До Vogue UA Conference 2023 залишилося
SOLD OUT

Крутий подарунок: нова книга про українських митців Ukraine Rising

Gunia Project, balbekbureau, Bevza, MakhnoStudio, Onuka, Synchrodogs та інші українські митці стали героями колекційного видання UkraineRising.

В німецькому видавництві gestalten вийшла друком книжка UkraineRising, яка демонструє досягнення 70 українських креативників у різних галузях — графічному дизайні, архітектурі, живописі, фотографії, музиці, моді та гастрономії. У виданні пʼять розділів, які присвячені крафтовим виробництвам, візуальній культурі, моді, промисловому дизайну та архітектурі.

Реклама


Проєкт реалізовано спільно з українською видавчинею Люсією Бондар. Пані Люсія є авторкою ідеї та упорядником UkraineRising, її видавництво CPPUBLISHING здійснювало редакційну підтримку.

"Я вдячна видавництву gestalten і особисто Роберту Клантену за довіру та можливість продемонструвати всьому світу нашу яскраву сучасну культуру. Вдячна всім учасникам книги, які продовжують творити, попри війну та особисті трагедії, а також співторкам статей, зокрема, Анні Аветовій, яка зробила огляд візуальної культури. Тетяна Соловей і Катерина Коваленко є авторками експертних есеїв про культуру загалом і моду та дизайн відповідно. Обкладинку прикрашає чудова робота Інни Харчук", — каже Люсія Бондар.

Відбір учасників і проєктів був дуже складним, однак команда подбала про те, щоб представити максимальну кількість учасників з різних галузей, навіть якщо деякі демонструються більш широко, ніж інші. Головна мета "UkraineRising" — створити видання, яке б слугувало повноцінним та авторитетним гідом сучасною культурою нашої країни.

Серед учасників проєкту українські модні бренди GuniaProject, TheCoatbyKatyaSilchenko, Bevza, Litkovska, KseniaSchnaider та J'amemme, архітектурні дизайн-бюро Faina, MakhnoStudio, loftburo, balbekbureau та YODGroup, музиканти AlyonaAlyona, KalushOrchestra та Onuka, дует фотографів Synchrodogs, художники та графіки WAONE, Ангеліна Голембівська, Лесь Панчишин та Олексій Чекаль та багато інших яскравих представників сучасної креативної спільноти України.

UkraineRising вже отримала дистрибуцію по всьому світу й продається, зокрема, у таких великих мережах, як Target і Fnac.


"Країна, найціннішим ресурсом якої є її творча молодь, має бути радикальною, спритною та винахідливою, щоб процвітати. І Україна є саме такою: за надзвичайно короткий проміжок часу вона завоювала репутацію серед дизайнерських, технологічних і стартап-спільнот як центр виняткових інновацій. Як не парадоксально, ця українська творча еволюція, здається, підживлювалася ​​постійним станом невизначеності та політичних потрясінь. Український дух має надзвичайну здатність перетворювати гноблення та злидні на могутні джерела творчості й інновацій", — коментує Роберт Клантен, засновник і CEOgestalten.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.