До Vogue UA Conference 2023 залишилося
SOLD OUT

"Книжковий Арсенал" відбудеться наприкінці травня

Головний літературний фестиваль країни, "Книжковий Арсенал", оголосив дати проведення в 2024 році. Цьогоріч він відбудеться з 30 травня до 2 червня. Фестиваль охоплюватиме програмну частину та книжковий ярмарок, який буде проходити на першому поверсі Старого Арсеналу.

Презентація книги "Сучасна українська проза та поезія у Vogue Ukraine Edition"., Книжковий Арсенал, 2023
Презентація книги "Сучасна українська проза та поезія у Vogue Ukraine Edition"., Книжковий Арсенал, 2023

Реклама

У програмі цьогорічного "Книжкового Арсеналу", над якою працюватимуть запрошені куратори, відбудуться події в межах фокус-теми фестивалю, літературної програми, програми для дітей та підлітків, спеціальної програми від українського "PEN", професійні події для видавців. Зі спеціальною програмою "Книжковий Арсенал" прийматиме Літературний фестиваль-гість "П’ятий Харків". Це буде програма у співпраці та за кураторства Харківського літературного музею.

Операторами продажу книжок цього року стануть як окремі видавництва, так і книгарні, які представлятимуть книжки в секціях "Арткнига", "Художня книга", "Нон-фікшн", "Література для дітей і підлітків", "Мальописи".

Нагадаємо, що фестиваль вже вдруге відбудеться під час повномасштабної війни. "Нам не можна зупиняти осмислення нашої дійсності, творення нового, експерименту з ідеями і формами — всього того, що і є культурою, — зазначила генеральна директорка Мистецького Арсеналу Олеся Островська-Люта. — "Книжковий Арсенал" займається саме цим — створює живильне середовище, в якому народжується нове й важливе, де обговорюється складне і гоїться болюче".

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.