Ірена Карпа проведе благодійні зустрічі з читачами

27 і 28 червня письменниця Ірена Карпа проведе благодійні зустрічі з читачами — у Чернігові та Хмельницькому відповідно. Зустрічі відбудуться в межах благодійного туру "У тебе більше сил, аніж ти думаєш". Кошти від квитків підуть на купівлю двох приладів нічного бачення PVS-14 gen3+ для чернігівських прикордонників.

Ірена Карпа
Ірена Карпа

У видавництві #Книголав, яке є ініціатором зустрічі, розповідають: виступ Ірени Карпи — це суміш стендапу, мотиваційної промови з TED, презентації власних творів та діалогу з гостями заходу. Нагадаємо, що письменниця та співачка останні роки мешкає в Парижі, де п'ять років працювала першою секретаркою з питань культури у посольстві України у Франції. З початком повномасштабної війни Карпа стала справжнім амбасадором України: зокрема, дала десятки виступів на франузькому телебаченні, розповідаючи правду про війну Росії в Україні.

Також минулого року Ірена Карпа запустила курс терапевтичного письма — про те, як трансформувати розпач, біль і негативні емоції у продуктивну енергію за допомогою літературної творчості.

Нове оповідання Ірени Карпи можна прочитати у колекційному виданні "Сучасна українська проза та поезія", яке випустила команда українського Vogue.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.