Том Гіддлстон у трейлері другого сезону "Локі"

Студія Disney+ представила трейлер другого сезону серіалу "Локі", який вийде вже 6 жовтня. У ролі Локі, прийомного брата Тора та одного з найулюбленіших антигероїв у коміксах, повертається чарівний Том Гідллстон. Також в трейлері бачимо всіх основних зірок серіалу — Оуена Вілсона, ГугуМбата-Роу та Софію Ді Мартіно.

Другий сезон серіалу „Локі" починається після шокуючого фіналу першого сезону, коли Локі втягують у битву за душу організації „Управління тимчасовими змінами". Ось що обіцяє синопсис: "Разом з Мобіусом, Мисливцем B-15 і командою нових і героїв, що повернулися, Локі подорожує по постійно розширюваному і все більш небезпечному мультивсесвіту в пошуках Сільвії, судді Ренслейєр, міс Хвилини та істини про те, що означає мати свободу волі і славну місію".

Сценаристи "Локі" вже встигли заінтригувати глядачів, зазначивши, що другий сезон розркриє більш емоційний бік Локі. Побачимо нові серії вже з 6 жовтня.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.