Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.
Соглашаюсь

Катрін Денев на Венеційському кінофестивалі висловила підтримку українцям

01 сентября 2022

31 серпня на острові Лідо розпочався Венеційський кінофестиваль. Одна з гостей нинішнього кінофестивалю — 78-річна легенда світового кіно Катрін Денев, висловила підтримку українському народові. Актриса з’явилася на пресконференції Венеційського фестивалю зі значком у кольорах українського прапора, що був прикріплений до її сорочки.

У своєму коментарі для журналістів вона зізналася, що не хоче висловлюватися на тему війни в Україні, але її жест є свідомим актом підтримки України. «Я дуже усвідомлюю все, як і багато людей, і саме тому я хотіла надіти значок на пресконференцію. Але я не хочу висловлюватися, тому що це дедалі гірше й гірше... Мій розум і мій дух з ними щодня, але я не маю жодних заяв».

Венеційський кінофестиваль не стоїть осторонь війни в Україні. Він розпочався зі  звернення президента Володимира Зеленського до гостей церемонії відкриття, в якому він закликав глядачів: «...не мовчати, не боятися… не залишатися нейтральними щодо війни в Україні». Володимир Зеленський описав війну як «жах, який триває не 120 хвилин, а 189 днів», і після свого виступу озвучив список з 358 імен дітей, убитих через російське вторгнення.

Нагадаємо, за головну нагороду конкурсної програми “Горизонти” Венеційського фестивалю змагатиметься українська стрічка "Люксембург, Люксембург" Антоніо Лукіча

Еще в разделе CINEMA

Популярное