До VOGUE UKRAINE LEADERS 2024 залишилось:
КУПИТИ КВИТКИ

20 світлин Меріл Стріп у молодості

22 червня 75 років виповнюється Меріл Стріп, яку називають однією з найвидатніших актрис сучасності. Її кінодебют відбувся ще 1977 року, і за майже піввікову кар’єру вона встигла знятися в більш як 70 фільмах. У її арсеналі також є три статуетки "Оскара", премії Каннського і Берлінського кінофестивалів, нагороди "Еммі", "Золотий глобус" і визнання Гільдії кіноакторів США. Фільми з її участю — це майже завжди запорука якісного й захопливого кіно, але не менш цікаво розглядати і її архівні світлини.

Меріл Стріп

Меріл Стріп — чудовий приклад того, як потрібно дорослішати й старіти з гідністю, у любові до себе й власного відображення в дзеркалі. Своїм прихильницям актриса радить приймати себе такими, як є. І працювати з цим. Стріп розповідає, що ніколи не зверталася по допомогу до пластичних хірургів, а в дитинстві навіть малювала собі зморшки, щоб побачити, як її обличчя змінюватиметься з віком. Вона радше відпочине на природі, аніж відвідає світську тусівку, каже зірка.

Реклама

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.