До Vogue UA Conference 2023 залишилося
SOLD OUT

64-річна Джеймі Лі Кертіс у бліцінтерв'ю для британського VOGUE

30 найвідоміших зірок світу знялися для голлівудського портфоліо британського Vogue 2023 та розповіли про власні секрети, кумедні та незручні моменти життя на майданчиках. Серед героїв опинилася і Джеймі Лі Кертіс — американська акторка, письменниця, громадська діячка; володарка двох премій "Золотий глобус" і премії BAFTA. Її бліцінтерв'ю – коротке, але виразне.

Найкраща порада, яку ви отримували в житті?

Я вже стара жінка. Порада, якщо вона й була, була давно – ймовірніше за все, від мами. Мені здається, вона сказала: "Просто будь собою, навіть якщо це важко частіше за все". Якщо чесно, так воно і виявилося.

Реклама

Що б ви порадили собі юній?

Цю ж пораду я даю молодим людям, які хочуть робити те саме, що і я: "Життя минає до біса швидко, – ви будете шоковані, наскільки. Намагайтеся жити в теперішньому моменті".

Якби вам довелося описати свою роботу, що б ви сказали?

Я називаю свою роботу "бізнесом напоказ". Маю надію, що в моєму випадку "напоказ" – у найкращому сенсі цього слова: менш нарцисичному, більш творчому та розважальному.

За матеріалами vogue.co.uk

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.