Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.
Соглашаюсь

У Києві відкривається виставка костюмів до 150-річчя Соломії Крушельницької

19 сентября 2022

23 вересня виповнюється 150 років з дня народження однієї з найвидатніших оперних співачок у світі — українки Соломії Крушельницької. З нагоди цієї дати в київському музеї костюма й стилю Victoria Museum відкривається виставка «Загартована шляхетність», присвячена видатній співачці. На виставці експонуються сукні й аксесуари, які відтворюють відомі образи зі світлин всесвітньовідомої української оперної співачки.

Фото: Wikipedia

Експозиція складається з більш ніж 10 аутентичних суконь та аксесуарів відповідної епохи. Аудіогід, що його записав спеціально для виставки науковий співробітник Музично-меморіального музею Соломії Крушельницької у Львові Іван Дудич, допоможе відвідувачам повною мірою осягнути історію Соломії Крушельницької.

Соломія Крушельницька в ролі Чіо-Чіо-Сан

«Ще до війни в мене з’явилося бажання зробити виставку, присвячену Соломії Крушельницькій, — каже Вікторія Лисенко, засновниця й кураторка Victoria Museum. — Для мене ця дивовижна жінка є уособленням найкращих рис українок. Вона була талановита, вибаглива до себе, життєрадісна. Хоч що вона робила, — виступала на найкращих світових оперних майданчиках, власноруч створювала собі сукні чи керувала автомобілем — вона все робила з неймовірним азартом».

У межах виставки відбудуться лекції про творчість Соломії Крушельницької. Виставка триватиме з 20 вересня по 15 жовтня.

Еще в разделе ART

Популярное