Чому ви маєте гуляти щодня. Навіть взимку

Користь холодного повітря складно переоцінити. І ні, воно не викликає застуду. Розповідаємо, як отримати максимум від холодної погоди.

Навіть якщо ви обожнюєте свій дім і не хочете виходити на вулицю, можливо, вам варто переглянути силу прогулянок на свіжому повітрі або навіть пробіжки. Переваги проведення часу на свіжому повітрі взимку, занять спортом чи іншої повсякденної діяльності завжди поза конкуренцією. Розповідаємо, чому це треба занести у список гарних звичок.

Чому взимку корисно бути на свіжому повітрі та як правильно це робити, щоб не захворіти


Згідно з поширеною думкою, люди частіше хворіють, якщо тривалий час перебувають під дією низьких температур. Це може бути правдою, але тільки якщо ви робите це неправильно. Насправді холод приносить унікальну користь нашому організму.

Переваги перебування на свіжому повітрі взимку для здоров’я


І нарешті, прогулянки на свіжому повітрі навіть за малої інтенсивності прискорюють метаболізм. Так відбувається, тому що, низка температура природним чином стимулює спалювання калорій, оскільки тіло змушене виробляти більше енергії, щоб зігрітися.

Переваги для психічного добробуту

Такий спосіб проводити час допомагає зменшити стрес: рівень кортизолу, гормону стресу, знижується експоненціально при контакті з природою, незалежно від поточної пори року. На свіжому повітрі природним чином посилюється виділення ендорфінів, які покращують настрій, фізичне та психічне самопочуття.

Свіже повітря сприяє концентрації та творчості. Дослідження Університету Ексетера показало, що проведення принаймні 120 хвилин на тиждень на природі позитивно впливає на психічний добробут. Тому 15-20 хвилин на день достатньо, щоб отримати максимальну користь, не забуваючи, що стрес є відомим імунодепресантом.

Зв’язок із навколишнім середовищем: прогулянки в парку, біг по пляжу, дослідження засніженого лісу – це види діяльності, які дозволяють відключитися від усіх щоденних зобов’язань. Це прості та справжні моменти, які дають можливість відновити зв’язок із собою та природою, не вимагаючи зобов’язань чи організації, окрім часу, який є у наявності. Такі важливі моменти, як медитація чи практика йоги, допомагають усвідомити себе.

Як краще підготуватися

Одягайтеся багатошарово: шари, які легко регулюються, ідеально підходять для коригування вашого одягу, коли ви на вулиці. Технічний та одяг, що дихає у поєднанні з ізоляційними шарами захищає від холоду, зберігаючи тіло сухим.

Захистіть шкіру: навіть взимку ваша шкіра може бути пошкоджена. Не тільки від сонячних променів, але й від низьких температур, які, як правило, сушать шкіру. Отже, дайте зелене світло сонцезахисним та зволожувальним кремам (особливо для обличчя та рук, які є найбільш відкритими ділянками) і бальзамам для губ.

Не забувайте пити воду навіть якщо ви не відчуваєте спраги або не маєте природного бажання пити, як це відбувається влітку.

Ідеї ​​для активного та неспортивного відпочинку взимку

По-перше, вам не потрібні засніжені гори чи ліси. Спорт на свіжому повітрі може бути приємним за будь-яких обставин, чи то в сільській місцевості, на березі моря чи в місті.

Популярне на VOGUE