Нові аромати, косметика для догляду, парфумовані свічки і засоби для макіяжу: в київському ЦУМі є все, щоб жовтень був теплим.
Оксамитове покриття, зволожувальні властивості, кейс з натуральної шкіри – і рідка формула. В її складі – змолоті в пудру пігменти, що відповідають за яскравість кольору, гіалуронова кислота, що утримує вологу протягом шести годин, масло рослини акмелли й віск, щоб помада легко наносилася і не була відчутною на губах.
Цитрусові, альдегідні і деревно-мускусні акорди нового аромату Dior Joy з нотою троянди звучатимуть інтимніше і довше поверх зволожувального лосьйону для тіла з однойменної лінії. Joy, обличчя якого – 28-річна актриса Дженніфер Лоуренс, втілює любов до життя і, за твердженням Будинку, пахне щастям.
Наповнить світлом і підкреслить доглянутість шкіри хайлайтер з натуральною шовковою пудрою в складі. Ним можна створювати різні ефекти – від свіжого ранкового сяйва до вечірнього світіння. Достатньо нанести його над вилицями, на підборіддя, ключиці і виїмку над верхньою губою.
Пурпурово-ліловий – знаковий колір YSL з моменту першого показу Будинку 1962-го. Саме до нього звернувся креативний директор YSL з макіяжу Том Пешо в своїй дебютній колекції. "Люди, які бояться пурпурового, боятимуться будь-якого кольору. Насправді його просто носити – це колір, який личить всім". Вірний спосіб приручити ліловий – манікюр, який буде доречним і в офісі, і на вечірці.
Скоринка гіркого апельсина, оберемки дикої лаванди, щіпка мускатного горіха і багато сандалу – це композиція нової свічки L'Elide Diptyque. Вона поповнить серію 34 Boulevard Saint Germain, присвячену історичній адресі паризького парфумерного Будинку, де 1961 року був відкритий його перший магазин.
Аромати з "ювелірної" колекції BVLGARI перекладають на парфумерну мову ювелірні коди Будинку. А також передають асоціації та відчуття, пов'язані з дорогоцінними каменями, що використані в його прикрасах. Maravilla – посвята прозоро-жовтому каменю цитрину – переливається нотами соковитого італійського лимона, апельсинового кольору, персика, жасмину і пачулі.
У лабораторіях Giorgio Armani Beauty люблять завдання з категорії "неможливе можливо". Цього разу вирішили створити фіксуючу пудру з властивостями рідкого тону. Десять років пішло, щоб винайти "пам'ять води": під час виробництва вода випаровується, залишає одну лише пудру. Але під час контакту з вологою на поверхні шкіри пудра знову стає флюїдом, який огортає вуаллю.
Стягнутість, тьмяність, почервоніння, шорсткість і дискомфорт – прикрі симптоми, характерні для сухої шкіри, виникають, коли порушується водно-жировий обмін. Зміцнити захисні сили шкіри, відновити баланс жирів і вологи допоможе крем з вітамінами, екстрактами манго, насіння бавовни і квітів шафрану.
Вчені лабораторій Dior придумали, як соковиті, насичені пігменти переносити прямо на губи. Їм вдалося впровадити пігмент і у водну фазу помади, і в масляну – і з'єднати їх. В результаті вдалась помада на водній основі – перша в історії макіяжу емульсія в стіку. Для неї створили спеціальний червоний футляр і випустили 26 відтінків.
Smoky eyes з бездоганним растушуванням або легкий денний макіяж буде робити набагато легше завдяки новим тіням Vamp! від Pupa. Вони невідчутні на повіках і стійко тримаються – все завдяки інноваційним силіконам в формулі. До того ж концентрація пігменту в них така висока, що зайвих рухів пензлем не буде потрібно.
Сироватку з частинками золота можна використовувати двома способами: додати кілька крапель в щоденний догляд, щоб підживити шкіру обличчя і губ, – або нанести по краплині по центру обличчя, на вилиці і підборіддя, а потім змішати з тональною основою, щоб досягти ефекту вологої сяючої шкіри.
Всі товари можна знайти в київському ЦУМі.