Березневий номер Vogue UA традиційно відкриває новий сезон — і цього разу присвячений модній драматургії.
Ми розповідаємо про головні тренди сезону, лейтмотивом якого стала бучна надмірність. Саме вона відбилася у спільній колекції Дріса ван Нотена та Крістіана Лакруа — подробицями її створення ділиться перший з них.
Сценічні дрес-коди вільно взаємодіють з повсякденням. На доказ — зйомка з ірландською дівою Рошин Мерфі, чия доля сповнена драматургічних колізій: від солістки Moloko до сольного проекту з шаманськими танцями на сцені та планів відзняти велике кіно. Не менш театральні й прикрашені кристалами сукні та шовкові накидки унісекс від французького дизайнера Людовіка де Сен-Сернена.
Герої цього номера без ремарок розмірковують про свободу самовияву — у моді та в мистецтві. Найперша серед них — британська сценаристка й актриса Фібі Уоллер-Бридж, яка отримала чотири премії "Еммі" за серіал "Погань". "Правил немає. А якщо й є, не факт, що їх слід дотримуватися" — головна її теза. Вона ж близька українській художниці Люсі Івановій, яка розповідає про своє бачення свободи у творчості.
Маша Попова, Валерія Ольхова, Софія Зандер — нові імена на українській модній сцені, які точно слід запам’ятати. Молоді дизайнерки представляють речі-хамелеони, екстремальне вбрання, просотане еротикою та самоіронією, та одяг з тканин власної розробки.
До образів, сповнених театральності, якнайкраще пасуватимуть ефектні прикраси, багаті на технічні хитрощі, — вони увійшли до ювелірної історії номера. При цьому, розповідаючи про коштовності, ми не забуваємо про тему сталого розвитку — у сюжеті про те, що таке трейсинг діамантів і навіщо знати, де добувають алмази.
Тему драми підтримують нові дослідження про вплив ароматів на психічне здоров’я: останні перетворюються на важливий аксесуар, здатний не лише викликати спогади чи спокушати, але й змінювати настрій і емоційний фон.
Програми від голівудських фітнес-інструкторів Джейсона Уолша та Джо Холдера допоможуть створити ідеальне тіло для екстраординарного вбрання. А екстравагантний макіяж, приклади якого представлені на сторінках березневого номера, ідеально доповнить образи сезону весна-літо 2020.
Мода нового сезону театральна як ніколи: вона наполегливо намагається вести перед в Instagram-стрічці не лише під час показів. Пишні скульптурні оборки та криноліни, розсипи паєток і пір’я, бездоганні зачіски кінодів 1960-х і той самий надмірний макіяж, що нагадує сценічний грим, – у березневому номері Vogue UA є безліч ідей, щоб відчути себе drama queen.
Фото: Bruno Staub @Total World
Стиль: Giovanni Dario Laudicina @CLM
Зачіски: Louis Ghewy @Management + Artists
Макіяж: Janessa Paré @Together
Манікюр: Beatrice Eni @Agence Saint Germain
Продюсер: Nanna @Kitten
Сет-дизайн: Sylvain Cabouat @WSM
Диджитал: Philippe Billemont @Imag’in Productions
Асистенти фотографа: Michal Czech, Jean Bubka
Асистенти стиліста: Arnaud Klein , Roni Levav
Асистенти перукаря: Kevin Roux , Olivier Noraz
Асистенти продюсера: Louis @ Kitten , Elie @ Kitten
Асистент сет-дизайнера: Thomas Souriau
Кастинг: Piotr Chamier
Модель: Lara Mullen, @Premier Model Management