2013 року у Chanel стартував великий круїзний тур по світу. Першою точкою для шоу міжсезонної літньої колекції став Сінгапур. Потім влаштували покази у Дубаї, Сеулі і Гавані, перш, ніж легендарний французький Будинок повернувся в Париж в травні 2017 року. Цього разу колекцію Chanel Cruise 2019 вдруге продемонструють тут. Шоу відбудеться 3 травня в Grand Palais, який заявлений ексклюзивним спонсором заходу. Vogue.ua згадує, який вигляд мали і де відбувались найяскравіші круїзні шоу Chanel.
Круїзне шоу Chanel в Сінгапурі вдалось по-справжньому спекотним. Дихати неможливо було навіть в тіні, але моделям це не завадило ефектно пройтися по подіумі в жакетах пісочних відтінків, повітряних білих брюках і шурхотливих при ходьбі, спідницях в підлогу. Сам Карл Лагерфельд тоді про вибір місця для показу говорив дуже туманно, пояснював, що він просто давно хотів тут побувати, що йому подобається колористика цих місць, особливо, чорно-білі фіранки, які полюбляють жителі острова, ну і йому приємно, що тут люблять Chanel.
Цю колекцію Карл Лагерфельд вирішив показати в Дубаї: "Це була моя інтерпретація романтичного і сучасного Сходу, алюзія на "Тисячу і одну ніч". Краще робити так, ніж постійно згадувати 60-і та 70-і", – поділився тоді дизайнер. Це було ідеальне місце, щоб з'єднати Захід і Схід, сьогодні і завтра, справжнє і фальшиве, і все це змішати в один коктейль в унікальному безмитному просторі, Мецці шопоголіків з усього світу. І хоча Лагерфельд хотів уникнути стилістики 1960-х, в макіяжі все-таки були використані образи, натхненні "Долиною ляльок". Гігантські вії в декілька рядів відмінно контрастували з тапочками Аладдіна і вбраннями, просоченими цитатами східної культури.
Для створення колекції, показаної в травні 2015 року в Сеулі, Карл Лагерфельд шукав натхнення в корейській поп-культурі, яка за останні кілька років стала справжнім феноменом і гігантською фабрикою з виробництва музичних колективів. Яскраву, динамічну і нестандартну колекцію з першого ряду дивилися улюблені подруги майстра: Крістен Стюарт, Тільда Свінтон і Ізабель Юппер.
Преса, яка прилетіла на Кубу для того, щоб побачити шоу Chanel Resort, потрапила на вуличне шоу на бульварі Пасео-дель-Прадо під відкритим небом, в оточенні старих відкритих автівок: Buick, Cadillac і Oldsmobile, що здавалися цілком доречними цитатами неспішного кубинського життя. По імпровізованому подіумі в босоніжках і оксфордах прогулювалися моделі, а гості сиділи на лавочках під деревами. Монохромні розкішні смокінги і напівпрозорі сукні, вбрання, щедро розшиті лелітками і силуети 50-х років, маленькі капелюхи-федори і чокери – колоніальна колекція для розкішного життя під південним сонцем якнайкраще гармоніювала з місцем проведення шоу.
Ця круїзна колекція стала одою Стародавній Греції, а для показу штучно створили грецькі руїни в центрі Парижа. Гості сиділи під 11 "зруйнованими часом" колонами, а в повітрі витали аромати розмарину і шавлії, які проростали між тріснутими плитами. Насправді це була ділянка археологічних розкопок початку XX століття, оточена дерев'яними лісами. Грецькі силуети, грецькі сандалі і сукні-туніки – розкішні загравання Карла Лагерфельда з культурою еллінів.