До VOGUE UKRAINE LEADERS 2024 залишилось:
КУПИТИ КВИТКИ

Обідок із приколками — новий тренд в укладанні волосся цього літа

Окрім того, що вже декілька сезонів поспіль впевнено тримається тренд на стрижку боб і ми познайомилися з безліччю її варіацій, стильне укладання цього ж подовженого каре заслуговує на увагу не менше. Цього літа головним аксесуаром для волосся має стати обідок із приколками, який виводить стилізацію зачісок на новий рівень, ще й триває цей процес не довше п'ятьох хвилин.

Photo: Instagram @ellizabethh
Photo: Instagram @ellizabethh

Реклама

Пов'язка на голову впевнено повернулася і стала частиною як модних образів, так і стильних зачісок. А просто зараз ми знаходимося на порозі нового тренду – обідки з приколками скоро будуть у кожної володарки й довгого, й короткого волосся незалежно від віку.

Цей аксесуар має звичний нам корпус з пластику чи металу та безліч заколок, розташованих по всій поверхні обідка. Укладання робиться так: передні пасма волосся розділяться на тонші й закріплюються приколками. Так виходить стильна зачіска, яка відкриває обличчя і пасує більшості модниць, незалежно від форми обличчя.

Vogue.ua запрошує подивитися відеоприклад укладання із цим обідком:

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.