Міфи і правда про твердий шампунь

Якщо твердий шампунь такий дієвий, як про нього каже реклама, чому ним досі не користуються абсолютно всі? – Відповідає Єва Галайда, засновниця бренду натуральної косметики BOGIKA, для якого твердий шампунь став флагманським продуктом. "Клієнти, які його спробували, більше не хочуть повертатись до класичних рідких формул і переходять на натуральну косметику", – каже Єва. І допомагає розвіяти міфи та упередження щодо твердого шампуню

Міф №1: Твердий шампунь – це практично мило

Головне побоювання людей, що не мали досвіду користування твердим шампунем, – це те, що він сушитиме волосся та шкіру голови, бо ззовні нагадує мило.

Так, ми розуміємо, що ідея мити волосся твердим бруском спершу викликає певне відторгнення через асоціації та стереотипи. Щоб знизити цю недовіру, ми вигадували нову форму, експериментували з кольорами та ароматами. Все, щоб людина дала шанс незвичному формату.

Але головне криється, звісно ж, не в формі, а саме в інгредієнтах твердого шампуню. Окрім схожого вигляду, він не має нічого спільного з милом і навіть шампуневим милом:

Мило містить пальмат натрію, кокоат натрію, пальмкернелат натрію, воду, арозматизатор, гліцерин, хлорид натрію, тетранатрію едидонат, тетранатрієву сіль ЕДТА, гексил циннамаль. Воно дійсно не підходить для миття голови, незалежно від того, натуральне воно чи "хімічне".

В складі Твердого Шампуню BOGIKA немає агресивних чи шкідливих компонентів – лише м'які японські та натуральні кокосові ПАР (поверхнево очищувальні речовини). Решта складових – цінні олії, пудри квітів та рослин, глина тощо. Це натуральні компоненти, які регулюють природні процеси шкіри голови і впливають на покращення стану волосся.

Міф №2. Рідкий шампунь економніший за твердий

Коли ми бачимо пляшку рідкого та брусок твердого шампуню, здається, що перший варіант значно вигідніший. Звісно, це ілюзія: адже основний інгредієнт рідкого шампуню, який дає стільки об'єму, – вода. Твердий шампунь – це високо концентрований засіб.

З досвіду клієнток, в середньому 50 г твердого шампуню (тобто одного бруска) вистачає на 2-3 місяці використання з розрахунку одне миття кожні 2-3 дні (2 нанесення), волосся середньої довжини до лопаток.

Твердий шампунь має себорегулювальну функцію, тому волосся не так швидко брудниться. А означає, потрібно не так часто мити голову – і не так часто використовувати засоби для гарячого укладання. Що в довгостроковій перспективі означає більш здорове волосся.

Твердий шампунь "Живлення та блиск"

Міф №3. Твердий шампунь – звичайний шампунь, з якого прибрали воду

Знову ні. Складові цих засобів різні з двох причин: по-перше, через різну текстуру вони не можуть мати однаковий склад, а по-друге, через різний ціннісний підхід до продукту.

В магазинних рідких шампунях зазвичай використовуються мийні компоненти, похідні від нафтових продуктів, які видаляють шар жиру з волосся, але разом з тим – пересушують шкіру голови. Щоб додати волоссю блиску, в рідкі шампуні включають активи на основі силікону.

Тобто звичайний шампунь із мас-маркету порушує природні процеси, а натомість за допомогою хімічних речовин імітує якості здорового волосся. І можливо, це би влаштовувало користувача, якби з часом це не призводило до стоншення волосся. Чи не тому ви весь час знаходитесь в пошуках нового шампуню?

Твердий шампунь BOGIKA містить в основі натуральні японські поверхнево активні речовини, а також кокосові ПАР, які дбайливо очищають волосся та шкіру голови, а також глибоко зволожують. Вони не порушують природних захисних механізмів, натомість допомагають їх відрегулювати. Тому волосся не тільки має здоровий блискучий вигляд, а стає здоровим та блискучим.

Твердий шампунь BOGIKA не містить консервантів чи синтетичних добавок. Ми не використовуємо лаурилсульфату натрію (SLS).

Твердий шампунь "Обʼєм та Сяйво"

Міф №4: Твердий шампунь гірше миє

Коли ми кажемо, що в шампуні немає агресивних ПАР, люди бояться, що шампунь гірше вимиватиме волосся.

Ми не вдаватимемося в хімію процесу, але ось лише кілька відгуків на твердий шампунь BOGIKA.

Найчастіше люди описують ефект від твердого шампуню BOGIKA словами "вимиває волосся до скрипу". При цьому нам також часто пишуть клієнти, що перестають користуватись кондиціонером (хоч ми такі експерименти не рекомендуємо). Я це кажу, щоб було наглядно зрозуміло: з одного боку, твердий шампунь ретельно вимиває волосся, а з іншого – не сушить, а доглядає за волоссям.

Волосся стає об'ємнішим, кожна окрема волосинка зміцнюється і буквально стає щільнішою та міцнішою.

Міф №5: Натуральна косметика – домашня косметика

Часом люди бояться твердого шампуню і натуральної косметики в цілому, бо здається, ніби така косметика робиться десь вдома із невідомих компонентів.

Виробництво BOGIKA обладнане та оснащене так, щоб завжди надавати однаково якісний та безпечний продукт. Цього принципу я дотримуюсь від самого початку. Наше виробництво – безпечне, стерильне, сучасне. Сьогодні ми привозимо компоненти зі всього світу – від Індії, Японії, Іспанії та Франції, до країн Скандинавії. Обираємо дорогі компоненти з клінічно доведеною дією, якість яких підтверджена сертифікатами. Розробкою косметичних засобів займається досвідчений хімік-технолог.

Тому так – наша косметика натуральна (зроблена із сертифікованих природних активів), і ні – ми не "домашнє виробництво". Наша робота базується на досягненнях біонауки, а не на таємних знаннях.

Твердий шампунь "Відновлення та ріст"

Міф №5: Твердий шампунь – екологічна альтернатива звичайному

А ось це – чиста правда. Багато людей вперше зважилися спробувати твердий шампунь саме із міркувань екології, не очікуючи чудес. А вже потім оцінили його дію.

Твердий шампунь виготовляється з натуральних компонентів. Але важливо, що його тверда форма не потребує пластикової упаковки.

Твердий шампунь "Зміцнення та свіжість"

Брусочки невеликі та легкі, що зменшує витрати на доставку та вуглецевий слід.

А ще їх зручно брати в подорожі – навіть в ручну поклажу.

Наприкінці – кілька порад, як вибрати свій твердий шампунь

Найчастіше ми оцінюємо шампунь перед покупкою за обіцянками на упаковці: об'єм, відновлення тощо. У випадку з твердим шампунем BOGIKA ми завжди рекомендуємо для першого знайомства сет із 4 видів (в сумі вони важать як один повноцінний брусок твердого шампуню).

Чому так? Бо іноді здається, що нашому волоссю не вистачає сяйва, а насправді, щоб воно засяяло, потрібен, наприклад, відновлювальний комплекс чи збалансована себорегуляція.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.