Манікюр дня: збережіть, щоб не загубити

Каролін Ван Лоон — ювелірна дизайнерка з Антверпена, яка поєднує в своїх виробах природну красу та м'якість агату з розкішшю діамантів, виготовляє об'єкти предметного дизайну, а ще випускає веганські лаки для нігтів. Її інстаграм — суцільне джерело натхнення.

Окрім ювелірних прикрас, Каролін створює дизайнерські об'єкти і випускає лак для нігтів. Флакончик коштує 28 євро — як у люксових брендів. Проте є дещо, що вирізняє його з-поміж інших. Лак для нігтів Karolin Van Loon веганський, екологічно чистий та супроводжується маркуванням "8 Free".

Спочатку світ відмовлявся від "великої трійки" — трьох шкідливих речовин в складі лаку, які були небезпечні для здоров'я. Це були канцерогенний формальдегід, толуол та дибутилфталат (DBP), які здатні спричинити вроджені дефекти та проблеми з розвитком плоду у вагітних жінок. Зауважте, ще якихось 15 років тому вони входили до складу практично всіх лаків.

Маркування Big-3-Free (та вилучення шкідливих компонентів зі складу покриттів) стало проривом. Потім з'явилося "5-Free", яким позначали відсутність в складі лаку формальдегідної смоли (вона потенційно містила залишкові сліди формальдегіду та могла викликати алергію) та камфори — менш токсичного, але подразнюючого шкіру інгредієнта.

https://karolinvanloon.com/

З 2017 року світ оперує поняттям 8-Free, що означає: без толуолу, дибутилфталату (DBP), формальдегіду, формальдегідної смоли, камфори, трифенілфосфату (TPHP), етилтозиламіду та ксилолу. Саме такі лаки випускає Каролін. Її колекція має назву "Les Couleurs de la Terre" та складається з 35 відтінків, натхнених природними пастельними тонами та чорнильними кольорами агату в її ювелірних виробах. Осі кілька прикладів.

Проста ідея домашнього манікюру від Каролін — крапки, як на перепелиному яєчку, нанесені лаками різних кольорів. Цей прийом має особливо ефектний вигляд, якщо підібрати відтінки одного типу — наприклад, пастельні.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.