Стартує новий сезон програми "Краса для всіх"

Розпочався новий сезон програми "Краса для всіх": приймання заявок на безкоштовне навчання професіям у beauty-сфері відкрите

Сьогодні почався збір заявок на участь у сьомому сезоні загальноосвітньої програми "Краса для всіх". Вперше вона була запущена у 2017 році. Мета — допомогти здобути безоплатну освіту у сфері краси жінкам, які постраждали від насильства, а також опинились у скрутному становищі через війну.

Набір учасниць на здобуття професій перукарки та візажистки здійснюється L’Oréal Україна та спільно з UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні. Спеціальний курс навчить жінок, які перебувають у
непростій життєвій ситуації, основам перукарської майстерності й основам візажу, щоб допомогти їм побудувати свій шлях до нового життя.

Програми на здобуття професій перукарки та візажистки передбачають заняття з психологом, фахівцем від UNFPA, та допомагають покращити психологічний стан учасниць. Курс надає можливість сформувати необхідні навички, щоб розпочати кар’єру у сфері краси. Після завершення навчання учениці отримають дипломи про здобуття професії перукарки або візажистки, залежно від обраного напряму.

Навчання перукарській майстерності

Навчання перукарській майстерності здійснюватимуть майстри салонного бізнесу, експерти та експертки, які працюють з брендом Matrix. Протягом 3,5 місяців, із вересня по грудень 2023 року, відберуть 100 учасниць. Ті, хто успішно пройде співбесіди, навчатимуться в групах із дотриманням усіх заходів безпеки. Програма передбачає понад 240 годин навчання, яке стартує у вересні у Києві та Львові.

У Києві програма реалізовується у приміщенні Київського коледжу легкої промисловості, що стало можливим за сприяння Київської міської державної адміністрації та фінансової підтримки уряду Великої Британії, у Львові — на базі Молодіжного навчального центру імені святого Івана Боско.

Подати заяву на участь у Києві можна тут, у Львові — тут.

Навчання професії візажистки

Запуск курсу з візажу здійснюється за ініціативи бренду NYX Professional Makeup. Цей курс викладатимуть висококваліфіковані візажисти України cпільно з MakeUp Me Academy та представниками NYX Professional Makeup. 20 учасниць розпочнуть навчання в Києві у вересні, заняття відбуватимуться по п’ятницях та суботах упродовж 2 місяців.

NYX Professional Makeup — це професійна косметика з Лос-Анджелеса з демократичними цінами. Бренд виступає за самовираження та підтримує дух свободи, сміливості, інклюзивності й експериментів.

Подати заяву можна за посиланням.

Про програму

За 5 років реалізації загальноосвітньої програми в Україні 164 жінки безоплатно здобули освіту у сфері краси. У 2023 році планується, що понад 220 жінок пройдуть навчання в межах програми "Краса для всіх".

"Війна в Україні спричинила глибинні соціальні зміни, тому програма для нас набула зовсім іншої актуальності, — каже Катерина Ануріна, старша спеціалістка з комунікацій L’Oréal Україна. — Ця програма — один з інструментів, за допомогою яких жінки мають можливість здобути нову професію, працевлаштуватися, стати фінансово незалежними та змінити своє життя на краще".

Альона Зубченко, керівниця програми UNFPA з протидії та запобігання ґендерно зумовленому насильству, додає, що, за даними Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, у 2022 році до поліції та соціальних служб надійшло понад 250 тисяч звернень щодо домашнього насильства.

"Ми в UNFPA системно надаємо підтримку таким жінкам, — каже Альона. — Щоб розірвати коло насильства, жінці важливо мати економічну незалежність. Саме тому ми раді нашій багаторічній співпраці з L’Oréal Україна в межах проєкту "Краса для всіх", який надає жінкам можливість опанувати професію та розпочати кар’єру у сфері краси".

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.