До Vogue UA Conference 2023 залишилося
SOLD OUT

Beauty for a Better Life: 7-й сезон загальноосвітньої програми "Краса для всіх" стартував

У вересні 2023 року L’Oréal Україна спільно з UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення, запустили 7-й сезон про­єкту "Краса для всіх". Він допомагає жінкам, які перебувають у непростих життєвих ситуаціях, опанувати основи перукарської майстерності та візажу й почати кар’єру в галузі краси. За 5 років реалізації загальноосвітньої програми в Україні 164 жінки безплатно здобули освіту у сфері краси. У 2023 році до програми приєднаються ще понад 100 українок.

"З 24 лютого минулого року багато українок були вимушені покинути власні домівки та втратили роботу. Ця програма — один із інструментів, за допомогою яких жінки мають можливість отримати нову професію, працевлаштуватися, стати фінансово незалежними та змінити своє життя на краще" — каже Катерина Захараш, директорка з корпоративних комунікацій L’Oréal Україна.

Реклама

Програми зі здобуття професій перукарки та візажистки передбачають, зокрема, заняття з психологом, фахівцем від UNFPA, та допомагають покращити психологічний стан учасниць. Курс надає можливість сформувати необхідні навички, щоб розпочати кар’єру у сфері краси. Після завершення навчання учениці отримають дипломи про здобуття професії перукарки або візажистки, залежно від обраного напряму.

Перукарська майстерність

Навчання перукарської майстерності здійснюватимуть майстри салонного бізнесу, експерти й експертки, які працюють з брендом Matrix. Курс триватиме 3,5 місяція, з вересня по грудень, як в онлайн-, так і в офлайн-форматі, та передбачає понад 240 годин навчання. У Києві програма реалізовується в приміщенні Київського коледжу легкої промисловості, у Львові — на базі Молодіжного навчального центру імені св. Івана Боско.

Мистецтво візажу

Запуск курсу з візажу здійснюється вперше, за ініціативи бренду NYX Professional Makeup. Учасниці розпочинають навчання в Києві у вересні, заняття відбуватимуться протягом 2 місяців. Цей курс викладатимуть висококваліфіковані візажисти України cпільно з MakeUp Me Academy та представниками бренду. NYX Professional Makeup (професійна косметика з Лос-Анджелеса за демократичними цінами).

"Ми в UNFPA системно опікуємося підтримкою жінок, які постраждали від ґендерно зумовленого насильства. Ця проблема є особливо актуальною під час війни — за даними Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, у 2022 році до поліції та соціальних служб надійшло понад 250 тисяч звернень щодо домашнього насильства, — каже Альона Зубченко, керівниця програми UNFPA з протидії та запобігання ґендерно зумовленому насильству. — Щоб розірвати коло насильства, жінці важливо мати економічну незалежність. Саме тому ми раді нашій багаторічній співпраці з L’Oréal Україна в межах проєкту "Краса для всіх", який надає жінкам можливість опанувати професію та почати кар’єру у сфері краси.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.