Більше ніж подарунок: герої Vogue UA про те, що насправді має значення

Напередодні свят Vogue UA представляє проєкт, створений за підтримки бренду Pandora. У ньому наші герої розповідають про те, що для них сьогодні є справжнім подарунком та що вони цінують найбільше.

Детальніше у нашому матеріалі на сайті

PANDORA – один із найулюбленіших ювелірних брендів українок, який уже багато років допомагає нам створювати стильні образи на щодень, експериментувати під час вибору прикрас і в такий спосіб виявляти власну індивідуальність. Крім знаменитих браслетів з намистинами, у колекції цього данського бренду є безліч тематичних прикрас, мінімалістичних виробів та аксесуарів на всі випадки життя. Більше прикрас за посиланням: https://e-pandora.ua/ Відео: Slava Davydov Фотографи: Polina Grebenik, Anya Dvorianets Стиль: Anastasiia Yatsenko Макіяж і волосся: Sasha Vetrova Сет-дизайн: Oleksandra Arsalani @mutabor_mutabor Помічник стиліста: Olena Voinalovych Помічники з макіяжу та волосся: Evhen Varvanskiy, Anna Zhadko Звукорежисер: Xenia Vinogradova Освітлювач: Oleksandr Mischenko Продюсер: Marina Sandugey-Shyshkina Лінійний продюсер: Sasha Dudchenko

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.