Art on The Battlefront: художник Нікіта Кравцов - про мурали на честь України на вулицях Парижу та власну колоніальну травму

Нікіта Кравцов народився в Ялті, закінчив Національну академію образотворчого мистецтва та архітектури, живе і працює в Парижі. Нікіта - один з найсміливіших українських художників, який досліджує абсурдність і мінливість сучасного світу за допомогою образів і сюжетів масової культури. Ілюстрував Карний кодекс України, кримінальні новини у провідних онлайн-виданнях. Був автором анімаційних кліпів і мініфільмів, створював колаборації з модними світовими брендами.

Цієї весни Нікіта взяв участь у масштабному проєкті ART ON THE BATTLEFRONT, який ініціювала редакція українського Vogue, а також показав нам свою майстерню у Парижі. В інтерв'ю він розповідає про те, як створює мурали на честь України на вулицях Парижу, про підтримку України у Франції та про власну колоніальну травму.

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.