Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь
26 січня 2018

Практичний мрійник чи як носити музейні експонати з джинсами

Ідеолог паризького бутика Les Suites Ека Іукурідзе розповіла, як носити музейні експонати з джинсами і купити квартиру легендарної актриси.​

"Я отримую енергію, «вишукуючи» речі, і можу провести в гардеробній п'ять днів, збираючи комплекти. Обожнюю вінтаж і вишивку. Був такий індонезійський бренд Peachoo + Krejberg - я продавала їх в бутику. Хлопці поставляли розкішні і дуже сучасні речі ручної роботи, але не витримали комерційних реалій. Я викупила весь їхній архів у лондонського Музею Вікторії і Альберта і умудряюся досить часто носити музейні експонати з джинсами. Для магазину вибираю тільки виняткові речі з сильним характером, в яких читається дизайнерське бачення світу і ДНК марки, а в особистому гардеробі поєдную їх з хорошою базою і чоловічим одягом: люблю гру в чоловіче - жіноче. У мене немає fashion-табу: і легінси, і велюрові штани, і ботфорти, в якийсь момент вважалися несмаком, в правильній інтерпретації можуть зіграти хорошу партію." - Ека Іукурідзе. 

Talent: Eka Iukuridze

Photography and video: Mauro Fiorito

Style: Kerry Louise Dorney

Hair: Jonathan Sanchez for Leonor Greyl @ Pascal Loperena

Make-up: Tiziana Raimondo @ The Wall Group

Manicure: Shaila Moran for Dior

Читайте також: 

Практичний мрійник або як носити музейні експонати з джинсами

винтаж ·

Рекомендації