RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Діва

24 серпня – 23 вересня

Більшості Дів 2021-й обіцяє спокій і передбачуваність — порівнюючи з представниками інших знаків стихії Землі. Зумівши підлаштуватися під витівки минулого року, Діви й у цьому почуватимуться невразливими, і так воно й буде насправді. Хоч які зміни пропонуватиме зовнішній світ, Діви сприйматимуть їх без паніки й зайвих емоцій. Ба більше, навіть найближчим людям не вдасться розхитати їхнього внутрішнього спокою.

Аліса Ілієва

Але неправильно було б назвати цей час обділеним важливими подіями: внутрішні зміни найчастіше важливіші від зовнішніх. Зірки рекомендують Дівам присвятити цей період своєму здоров’ю, життєвому тонусу й попрацювати з власним несвідомим. Прогулянки сонячним днем, заняття спортом, сесії з психологом, а також повне медичне обстеження й відповідне коригування способу життя — пріоритети 2021-го.

«Шампанське! Воно дає тобі відчуття, що кожен день — неділя!» — Марлен Дітріх

У сфері фінансів у першому кварталі збережеться стабільність, без будь-яких значних перепадів. А ось ближче до літа можливе зростання прибутків, премії, бонуси й грошові подарунки. Літо й осінь — сприятливий період для інвестицій, довгострокових вкладів і великих покупок.

Сукня Jamemme, рукавичка Sanna One, туфлі Helen Marlen, helen-marlen.com, сережки, каблучка і браслет, все — Bvlgari

ГОРОСКОП НА 2021 РІК ДЛЯ ВСІХ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ

Автор гороскопа: Міла Шакун @mila.shakun

Фото: Sergey Vasiliev

Стиль: Zhenya Primachenko

Асистент стиліста: Dasha Bihun

Макіяж: Svetlana Rymakova

Зачіски: Julia Stets

Продюсер: Marina Sandugey-Shyshkina