RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Діва

24 серпня – 23 вересня

Дівам у 2020 році може поталанити по-великому, фортуна буде на боці найактивніших і підприємливих. Головне – вірити в свої сили. Чим масштабнішими будуть ідеї, тим більша ймовірність їх реалізації. Але важливо утримувати у фокусі уваги і матеріальну частину проєктів: витрати не повинні перевищувати прибутки. Уже в січні трапиться нагода вдало вкласти наявні ресурси.
 

Ближче до березня на перший план можуть вийти ситуації особистого характеру. Весна сприятиме активному вирішенню всіх незавершених справ, пов'язаних з родичами і нерухомістю. У цей же час варто приділити увагу здоров'ю: можуть загостритися хронічні недуги. Зате вже в травні багатьом представникам знаку вдасться як слід відпочити, відновити свої сили і повноцінно провести час з дітьми. Деяким Дівам захочеться завести домашню тварину, такий відповідальний крок, ймовірно, потішить всіх членів сім'ї.
 

Дівам у 2020 році може поталанити по-великому, фортуна буде на боці найактивніших і підприємливих. Головне – вірити в свої сили. Чим масштабнішими будуть ідеї, тим більша ймовірність їх реалізації

У другій половині літа події можуть розвиватися абсолютно непередбачувано, незважаючи на давно розписані плани. Діви, яким вдасться швидко адаптуватися і підлаштуватися під обставини, будуть у виграші. Ті ж, хто продовжить гнути свою лінію, потраплять у не дуже вигідне становище. Кінець року обіцяє бути спокійним. Ймовірні зустрічі зі старими друзями, зв'язок з якими був перерваним. 

Текст: Міла Шакун @milashakun

Читати весь гороскоп на 2020 рік

Vogue-гороскоп: вересень 2020

Vogue-гороскоп: серпень 2020

Vogue-гороскоп: липень 2020

Vogue-гороскоп: червень 2020

Vogue-гороскоп: травень  2020

Vogue-гороскоп: квітень 2020

Vogue-гороскоп: березень 2020

Vogue-гороскоп: лютий 2020

Vogue-гороскоп: січень 2020