Діва

Діва

24 серпня - 23 вересня

Зірки схвалять природне бажання перетворити хаос, що панує навколо, у гармонію, що, у свою чергу, не лише дозволить відчувати себе максимально комфортно, але і принесе практичну користь.

Девіз року: «Барежи порядок, і він збереже тебе».

Удача у справах буде супроводжувати тих, хто вміє швидко реагувати, приймати рішення і знаходити оригінальний вихід зі складних і заплутаних ситуацій - як професійних, так і життєвих. А ось чого варто повчитися, так це делегування повноважень: зробити все самостійно неможливо (як відомо, один у полі не воїн) - а значить, потрібно час від часу приймати допомогу від інших.

Прораховуючи за звичкою кожен свій крок, є сенс зрідка робити ставку на везіння - наприклад, куплений у жарт лотерейний квиток цілком може принести солідний виграш.

Пожвавлення в особистому житті заплановано на літні місяці, коли кількість шанувальників буде зашкалювати, а деякі з них виявлять більше ніж серйозні наміри - аж до пропозиції руки і серця. Чому б не сказати «так» одному з них? Укладений у цьому році шлюб обіцяє стати вдалим і міцним - цілком можливо, що він вкладеться в знамениту літературну формулу щасливого шлюбу «Жили довго і щасливо і померли в один день».

Твигги, Дева

Здоров'я не дасть приводів для занепокоєння - самопочуття буде відмінним, але і від допомоги власного організму відмовлятися не варто: хороший вітамінний комплекс, заняття спортом і навіть просто прогулянки на свіжому повітрі вечорами дадуть чудові результати. Не варто нехтувати і правильним харчуванням.

Не потрібно намагатися тримати все і всіх під контролем: встежити за всім все одно не вдасться, а ось отримати розлад нервової системи можна дуже легко. Зрештою, ніхто не відміняв такого поняття, як доля, а вона не завжди несправедлива - може, варто їй довіритися?