VOGUE UA CONFERENCE 2019FASHION & BUSINESS 7 листопада
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Діва

24 серпня - 23 вересня

Під сприятливим впливом планет у багатьох Дів 2019 рік мине легко і весело. Він принесе заслужені успіхи і відмінні результати за підсумками роботи за минулі кілька років. Однак деяким Дівам доведеться пильно стежити за здоров'ям і до кінця зими обрати затишні вечори з книжкою замість активного відпочинку. Але вже до літа буде помітний приплив сил і невтомне бажання досягти нових висот. Комусь із представників знаку несподівано пощастить в липні-серпні.

Протягом всього року очікується багато подарунків і приємних сюрпризів.

Ближче до весни у деяких самотніх Дів можуть початися відносини. Можливо, вони виростуть з дружби. У когось може зав'язатися службовий роман. Швидше за все, майбутнього партнера ви уже знаєте, варто лише уважніше придивитися.

Цього року у Дів будуть і весілля, і розлучення. А у деяких пар народження довгоочікуваної дитини.

Кар'єра багатьох продовжить радувати, а зарплата рости. Але колеги можуть почати заздрити. Варто тримати дистанцію в колективі, це допоможе уникнути пліток. Навесні у деяких зміцниться матеріальне становище, а в листопаді, цілком ймовірно, надійде цікава бізнес-пропозиція. Когось захочуть переманити конкуренти більш вигідними умовами. У Дів-підприємців з'явиться можливість окупити вкладені кошти вже восени, а до кінця року деякі зможуть збільшити масштаб свого бізнесу.

Протягом всього року очікується багато подарунків і приємних сюрпризів.