RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Телець

21 квітня – 20 травня

Рік Бика стане для багатьох представників цього знака важливим і значущим. Сумлінне виконання взятих на себе зобов’язань, яке так вирізняє дисциплінованих, стриманих і пунктуальних Тельців, обов’язково приведе до успіху.

Єлизавета Євтухова

Взимку й навесні зірки рекомендують зосередитися на поточних проєктах, спрямувати зусилля на їхнє масштабування й зростання, а нових справ не започатковувати. Виняток становитимуть хіба що Тельці, які стоять перед вибором професії або напряму подальшої діяльності. Але і їм потрібно ретельно обмірковувати будь-які пропозиції, ідеї та побажання, які первинно не входили до їхнього особистого плану. І тільки зваживши всі «за» і «проти», ухвалювати рішення.

«Шампанське — єдиний напій, який робить жінку гарною після того, як вона його вип’є», — маркіза де Помпадур

Особливо широко удача усміхнеться Тельцям, інтереси яких зосереджені у сфері мистецтва. Натхнення й сміливих ідей буде вдосталь, деякі з них успішно втілюватимуться вже в другому півріччі. Втім, навіть найраціональнішим з Тельців у цьому році стануть близькі прекрасні поривання: у когось з’явиться нове хобі, хтось відкриє для себе духовні практики, а хтось додасть пристрасті стосункам.

Костюм Katerina Rutman,  моносережка, підвісок, каблучка і браслет, все — Bvlgari, рукавички Bessarion

ГОРОСКОП НА 2021 РІК ДЛЯ ВСІХ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ

Автор гороскопа: Міла Шакун @mila.shakun

Фото: Sergey Vasiliev

Стиль: Zhenya Primachenko

Асистент стиліста: Dasha Bihun

Макіяж: Svetlana Rymakova

Зачіски: Julia Stets

Продюсер: Marina Sandugey-Shyshkina