Телець

Телець

21 квітня - 20 травня

Цілі, які давно стоять на порядку денному, не вимагатимуть серйозних зусиль: завдяки участі Венери і Місяця, що протегують знаку, все складеться саме собою. Це не означає, що можна розслабитися, - все, зроблене в цей час, принесе вагомі плоди.

Девіз року: «Від кожного за здібностями, кожному за потребами».

Професійні успіхи будуть обумовлені везінням, головне - вчасно розпізнати шанс, який дає скупа на подарунки доля, і не тільки не змарнувати його, але й скористатися ним на всі сто відсотків. Гарна ідея - перенести офіс під дах власного будинку: це дозволить не витрачати дорогоцінний час на поїздки в громадському транспорті, а використовувати його з користю для справи.

Фінансове благополуччя буде безпосередньо пов'язано не з доходами, а з витратами: витрачати гроші рекомендується з розумом - щедро, але і не розтринькуючи кожну копійку направо і наліво. Заощаджені таким чином ресурси стануть основою для відкриття власного бізнесу - схоже, прийшов час втілити в життя найсміливіші ідеї.

Лінда Євангеліста

В особистому житті не варто ухвалювати важливих рішень і діяти під впливом емоцій. Щоб не пошкодувати про завдану коханій людині образу, потрібно кілька разів подумати, перш ніж щось сказати, - в іншому випадку наслідки можуть бути непередбачуваними. Тим, хто поки ще не зустрів другу половинку, потрібно уважно дивитися по сторонах - можливо, вона знаходиться десь поруч.

Особливої уваги потребуватиме здоров'я, особливо в осінні місяці. На щастя, ні про які серйозні недуги мова йти не буде, але, щоб нічого подібного не сталося в майбутньому, варто приділити максимум уваги профілактиці. Ідеальним варіантом може стати курс лікування в санаторії, але якщо такої можливості не передбачається, достатньо більше відпочивати: це допоможе відновити сили, необхідні для активного життя і роботи.

Читайте весь гороскоп на 2018 рік