RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Телець

21 квітня – 20 травня

Початок 2020 року не принесе несподіванок, все розвиватиметься за планом, а зміни, які можуть вплинути на звичний хід подій, будуть радше наслідком вжитих самими ж Тельцями заходів. Ймовірно, актуальними будуть питання, пов'язані з нерухомістю та переїздами, – і у багатьох вони вирішаться швидко, легко і з мінімальними витратами. Всі ці події лише зміцнять відносини з близькими людьми і до кінця зими більшість Тельців будуть зайняті переважно домашніми клопотами і створенням затишку.
 

Просування кар'єрними сходинками варто чекати в травні або червні – але тільки в тому випадку, якщо не боятися відповідальності і відкрито заявити про свої бажання і наміри

Просування кар'єрними сходинками варто чекати в травні або червні але тільки в тому випадку, якщо не боятися відповідальності і відкрито заявити про свої бажання і наміри. Серпень і вересень будуть багатими на емоції і яскраві враження, події цих місяців запам'ятаються надовго і поповнять скарбничку приємних спогадів. На початку осені багато Тельців звернуть увагу на стан свого здоров'я і фізичну форму профілактичні візити до лікаря і абонемент у фітнес-клуб будуть дуже доречними.

Останній квартал року зажадає корективу у планах, щоб досягти максимальної продуктивності. Цей же період час зміцнення морального авторитету: друзі і знайомі звертатимуться до Тельців за порадами та рекомендаціями. Гороскоп радить сміливо ділитися знаннями і власним досвідом, це принесе дивіденди в майбутньому і підвищить рівень експертності в очах колег.

Текст: Міла Шакун @milashakun

Читати весь гороскоп на 2020 рік

Vogue-гороскоп: вересень 2020

Vogue-гороскоп: серпень 2020

Vogue-гороскоп: липень 2020

Vogue-гороскоп: червень 2020

Vogue-гороскоп: травень  2020

Vogue-гороскоп: квітень 2020

Vogue-гороскоп: березень 2020

Vogue-гороскоп: лютий 2020

Vogue-гороскоп: січень 2020