Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Телець

21 квітня - 20 травня

2019 рік мине під заступництвом Землі, і Тельцям щаститиме по-великому. Не стільки зусиль, скільки бажання і прагнення буде потрібно від представників цього знаку, і всі справи влаштуються самі собою.

Навесні інтуїція суперечитиме здоровому глузду і логіці, але це той випадок, коли слід довіритися своєму чуттю, і, в підсумку, все складеться якнайкраще. Ближче до осені вірогідні великі придбання, можливо, це буде машина, квартира або будинок. Посиплються непрохані поради від малознайомих людей, які дратуватимуть, але не варто звертати на них увагу і витрачати нерви.

В особистому житті Тельців чекають значні зміни. У сімейних до кінця року можливе народження дитини, усталені пари, швидше за все, оформлять союз вже навесні, а самотні можуть зустріти любов. Якщо відносини давно себе вичерпали, то вони, ймовірно, зійдуть нанівець.

В особистому житті Тельців чекають значні зміни.

Джерелом сил стануть родичі. Зірки рекомендують частіше приділяти їм увагу, зустрічатися і влаштовувати сімейні посиденьки і свята.

У професійній сфері очікуваний підйом. Проекти, заморожені минулого року, можуть бути реанімовані, особливо якщо підключити до них колег. Робота даватиметься легко, а особистий контакт з керівництвом забезпечить просування по кар'єрних сходах. У деяких Тельців восени можливі відрядження або поїздки на закордонні майстер-класи або курси.

Читайте весь гороскоп на 2019 рік