RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Скорпіон

24 жовтня – 22 листопада

Рік Білого Бика для Скорпіонів — це рік уповільнення, впорядкування, розв’язання сімейних проблем і питань з нерухомістю. Дехто зможе успішно продати чи обміняти наявну житлову площу, а дехто придбає довгоочікуваний власний будинок або квартиру.

Іван Фролов

У будь-якому разі для всіх представників знака буде актуальним житлове питання. Стосунки з близькими будуть гармонійними — навіть ті Скорпіони, які з якихось причин розсварилися з родичами, знайдуть спосіб примиритися з ними. У 2021-му ймовірні важливі особисті події: укладання шлюбу або початок спільного проживання з партнером, розширення сім’ї або зачаття дитини. Найкращий час для таких радикальних змін — листопад і грудень.

«Жінка має відчувати, що її кохають. А ще в неї в келиху завжди має бути шампанське», — Джордж Клуні

Але й у професійній сфері Скорпіони досягнуть успіху завиграшки: багато хто з них уже навесні підкорить нові вершини. Одні представники знака відчують жвавий інтерес до психології — такий, що може виникнути бажання пройти повноцінне навчання й почати власну практику. Інші ж побачать можливості для запуску власного бізнес-проєкту. У другому півріччі розміщення планет сприятиме банківським операціям: кредит або іпотеку можна буде отримати на пільгових умовах. Представники ж знака, які мають зобов’язання, можуть розраховувати на рефінансування.

Пальто Proenza Schouler (helen-marlen.com), штани 3.1 Phillip Lim  (helen-marlen.com), сорочка й майка Frolov, підвісок і годинник Bvlgari

ГОРОСКОП НА 2021 РІК ДЛЯ ВСІХ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ

Автор гороскопа: Міла Шакун @mila.shakun

Фото: Sergey Vasiliev

Стиль: Zhenya Primachenko

Асистент стиліста: Dasha Bihun

Макіяж: Svetlana Rymakova

Зачіски: Julia Stets

Продюсер: Marina Sandugey-Shyshkina