VOGUE UA CONFERENCE 2019FASHION & BUSINESS 7 листопада
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Скорпіон

24 жовтня - 22 листопада

Період турбулентності залишився в минулому, і 2019 рік обіцяє минути без потрясінь. Це час прояву повної свободи вибору і дій. Вже на початку року деяких Скорпіонів очікують захопливі знайомства, особливо тих, хто запланував поїздки на січень-лютий. Когось навідають цікаві ідеї, і навколишні з радістю допоможуть в їх реалізації. Втілити їх у життя вдасться вже навесні або влітку.

Чим більше спілкування і руху буде в першій половині року, тим успішнішою виявиться друга.

Для багатьох на перше місце стане дружба, а побачення, любов і романтика відійдуть на другий план. Ті, хто вміє вислухати і підтримати, будуть користуватися особливою популярністю у протилежної статі. Можливо, у сімейних Скорпіонів вщухнуть пристрасті, але поведінка близьких може бути непередбачуваною. Сильні емоції у відносинах здатні вибити зі звичного ритму життя, але для тих, хто готовий проявити терпіння і зможе уникнути сварок, цей період закінчиться швидко. Тим же, хто сам спалахує з першого слова, швидше за все, доведеться почекати до кінця року, коли взаєморозуміння повернеться. Основний прорив очікує Скорпіонів у трудовій сфері. Визнання в колективі і повага керівництва почне виражатися у грошовому еквіваленті вже з перших місяців року. Кількість замовлень, клієнтів і продажів поступово зростатиме. До осені можуть з'явитися непередбачені обставини, пов'язані з роботою, але всі вони завершаться на користь представників знаку.

Гороскоп для всіх знаків на 2019 рік