Скорпіон

Скорпіон

24 жовтня - 22 листопада

Нетерплячим дітям Плутона не варто квапити події, які повинні розвиватися природним чином, без допомоги з боку. Якщо їх штучно «підштовхнути», вони, швидше за все, виявляться нежиттєздатними і не виправдають надій, які на них покладають. Так що нехай усе йде за своєю чергою.

Девіз року: «Ямщик, не гони коней!»

Досягти кар'єрних висот зможуть насамперед ті, хто вміє пристосовуватися до часто мінливих обставин. Гнучкість буде найбільш затребуваною рисою в новому році - її варто демонструвати якомога частіше.

А ось від чого варто утриматися, так це від різких заяв на адресу оточуючих: вони легко можуть перетворити в недоброзичливців навіть близьких друзів. Якщо дуже захочеться сказати щось неприємне, має сенс відволіктися і порахувати до десяти.

Приємних змін в особистому житті можна очікувати вже навесні. Шанувальників у самотніх представників знаку буде чимало, але вибрати доведеться одного - якщо стосунки з ним складуться вдало, вже восени може прозвучати марш Мендельсона, а там і до спадкоємців недалеко. У іншому випадку доведеться продовжувати пошуки. Тим, хто перебуває у шлюбі - як офіційному, так і фактичному, - варто докласти зусиль, щоб утриматися від зради: спокуса буде велика, а наслідки можуть виявитися непередбачуваними. Втім, якщо сімейні відносини себе зжили, не варто робити хорошу міну при поганій грі і намагатися зберегти те, що давно не приносить радості.

Кендалл Дженнер, Скорпион

Хороша новина: попереду - захопливі подорожі, про які раніше можна було тільки мріяти. Отриманих вражень вистачить якщо не на кілька років, то на рік-два - точно.

У цьому році може збутися одна - можливо, найзаповітніша - мрія. Головне, максимально скрупульозно, у деталях, уявити собі бажане і візуалізувати його.

Гороскоп для всіх знаків на 2018 рік