RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Скорпіон

24 жовтня – 22 листопада

2020 рік буде наповнений романтичними історіями. Таємні шанувальники, колишні пасії або любовні трикутники можуть виникати в житті абсолютно несподівано і руйнувати заздалегідь заплановані справи. Гороскоп не рекомендує приділяти сердечним справам занадто багато уваги, особливо це стосується тих представників знаку, які прагнуть до професійного росту, інакше енергія може піти в відносини і сил на роботу не вистачатиме. Але в житті навіть найстійкіших Скорпіонів любовні теми спливатимуть 2020 року мінімум тричі, і перші історії почнуть зав'язуватися вже в лютому.
 

2020 рік буде наповнений романтичними історіями. Таємні шанувальники, колишні пасії або любовні трикутники можуть виникати в житті абсолютно несподівано і руйнувати заздалегідь заплановані справи

Весна принесе багато знайомств, а з ними і нову інформацію, яка може спонукати до початку навчання або підвищення кваліфікації. У квітні деяким представникам знаку захочеться кардинально змінити сферу діяльності або піти з найму у фріланс. Під впливом планет ці зміни минуть гармонійно і без стресу, і вже до початку літа багато Скорпіонів розпочнуть власну справу. На тлі змін у роботі може статися і переосмислення життєвих установок. Когось із Скорпіонів захопить процес пізнання себе через езотеричні та психологічні практики, інші заглибляться в тренінги, спрямовані на саморозвиток і планування цілей. Такі активності будуть доречними у серпні і вересні: розміщення планет максимально сприятиме роботі над собою.
 

У жовтні можна очікувати нову хвилю романтичних переживань, але вже не таких яскравих, як на початку року. У грудні Скорпіони можуть податися в незаплановані поїздки або відрядження.

Текст: Міла Шакун @milashakun

Читати весь гороскоп на 2020 рік

Vogue-гороскоп: вересень 2020

Vogue-гороскоп: серпень 2020

Vogue-гороскоп: липень 2020

Vogue-гороскоп: червень 2020

Vogue-гороскоп: травень  2020

Vogue-гороскоп: квітень 2020

Vogue-гороскоп: березень 2020

Vogue-гороскоп: лютий 2020

Vogue-гороскоп: січень 2020