RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Стрілець

23 листопада – 21 грудня

Для Стрільців 2020 рік стане перепочинком після насиченого подіями 2019-го. Основними трендами нового року стануть стабільність, бажання творити, спокій і розміреність у всіх сферах життя. Багатьом захочеться облаштувати своє житло, зайнятися ремонтом або перестановкою, а хтось мислитиме глобальніше і, ймовірно, займеться інвестиційними проєктами для відчуття повного комфорту і безпеки.
 

У лютому є ймовірність отримати бонуси від проєктів, розпочатих торік. Деяким Стрільцям випаде нагода організувати додаткове джерело доходу – абсолютно несподіваним і незвичним способом. Гороскоп рекомендує сміливо приймати такі пропозиції і пробувати себе в чомусь новому. На початку весни перед деякими представниками знака може постати складний вибір: навколо буде багато порадників, але під час прийняття рішень краще довіряти тільки власному розуму та трохи інтуїції. 

Для Стрільців 2020 рік стане перепочинком після насиченого подіями 2019-го. Основними трендами нового року стануть стабільність, бажання творити, спокій і розміреність у всіх сферах життя

Влітку в фокусі уваги Стрільців буде особисте життя сімейні відносини або нові романи, які зміцнять самооцінку, подарують душевний комфорт і залишать теплі спогади на довгі роки. У вересні доведеться виділити час і на роботу, постаратися розподілити свої ресурси так, щоб обидві сфери життя гармонійно розвивалися. А ближче до кінця року зірки радять підтримати своє здоров'я профілактичними заходами, прийомом вітамінів і детоксом організму.

Текст: Міла Шакун @milashakun

Читати весь гороскоп на 2020 рік

Vogue-гороскоп: вересень 2020

Vogue-гороскоп: серпень 2020

Vogue-гороскоп: липень 2020

Vogue-гороскоп: червень 2020

Vogue-гороскоп: травень  2020

Vogue-гороскоп: квітень 2020

Vogue-гороскоп: березень 2020

Vogue-гороскоп: лютий 2020

Vogue-гороскоп: січень 2020