VOGUE UA CONFERENCE 2019FASHION & BUSINESS 7 листопада
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Стрілець

23 листопада - 21 грудня

Справжні щасливчики і фаворити цього року  Стрільці. Ось вже кому пощастить по-великому. Когось удача супроводжуватиме у справах, пов'язаних з подорожами і еміграцією, інші, ймовірно, вирушать вчитися за кордон, а треті злетять на пік популярності і стануть гуру у своєму напрямку. Весь рік Стрільці будуть сповнені оптимізму і сил. Єдине правило, якого варто дотримуватися, весь час діяти. Тим, хто зуміє використовувати везіння цього року і направити його в потрібне русло, не доведеться напружуватися ще довгий час. Можливості будуть з'являтися з нізвідки, залишиться тільки скористатися ними.

Цей рік принесе успіх у професійній сфері.

2019 року в житті Стрільців можуть з'явитися люди з минулого. Колишні кохані, можливо, вийдуть на зв'язок і захочуть відновити відносини. Для одиноких це шанс пережити цікаву романтичну пригоду, але, швидше за все, недовгу. А у тих, хто давно в парі, здатне викликати невеликий розлад у стосунках. На тлі активного особистісного зростання Стрільців близькі можуть почати ревнувати або скаржитися на брак уваги, але завдяки гармонійному впливу планет багатьом вдасться уникнути конфліктів у сім'ї.

Цей рік принесе успіх у професійній сфері. Запущені минулого року проекти у багатьох будуть розвиватися швидкими темпами. Деяким легко вдасться знайти інвесторів для свого стартапу. Весна чудовий час для запуску нових проектів. У Стрільців, які працюють у великих компаніях, восени очікується підвищення або зміна роботи на більш високооплачувану. Сам робочий процес буде приносити задоволення багатьом представникам вогняного знаку.

Гороскоп для всіх знаків на 2019 рік