Стрілець

Стрілець

23 листопада - 21 грудня

Стрільці, попрощавшись з Чорним Місяцем і Сатурном, що отруює їхнє існування останнім часом, зможуть не тільки відпочити і перевести дух, а й досягти успіху у всіх життєвих сферах. Можливо, не відразу, що й не дивно після довгого застою, але справи підуть на краще.

Девіз року: «Життя налагоджується!»

Після тривалого затишшя в роботі, коли не вдавалося зрушити з місця навіть найнезначніші проекти, відкриються нові перспективи. Ті, хто вважали, що нездатні до торгівлі і ведення бізнесу, несподівано виявлять у себе ділову жилку і доведуть собі і оточуючим, що здатні на багато що. Не залишаться осторонь і ті, хто не мислить життя без творчості: ідеї, що витають у повітрі, вони зможуть втілити в життя раніше за інших. Головне - не розповідати про свої плани всім підряд.

У новому році багато хто відкриє для себе фріланс - попрощавшись із задушливим офісом і відправившись у відрядження або подорож, вони зрозуміють, що від роботи, крім грошей, можна отримувати ще й задоволення.

Мила Йовович

Професійні успіхи будуть оцінені в солідному грошовому еквіваленті - матеріальне становище зміцниться, однак варто утриматися від марнотратства. Витрачати зароблене краще економно, купуючи тільки те, що дійсно необхідно, і уникаючи придбання речей, необхідність і призначення яких викликають як мінімум сумніви.

У стару істину про те, що любові кожен вік покірний, можна буде переконатися на власному досвіді: почуття оволодіють навіть тими, хто давно махнув на них рукою і поставив хрест на особистому житті. Звичайно, далеко не всі започатковані у цей час романи закінчаться маршем Мендельсона, але за прекрасні спогади зірки ручаються.

Вроджене бунтарство і дух протиріччя можуть призвести до ситуацій, вибратися з яких буде не так просто, тому не варто йти на поводу у поганих сторін свого характеру. Втім, в особливо запущених випадках можна розраховувати на удачу і везіння.

Гороскоп для всіх знаків на 2018 рік