RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Стрілець

23 листопада – 21 грудня

Стрільці пожинатимуть те, що сіяли останні кілька років. Якими далекоглядними були ухвалені рішення, якими розумними — зроблені кроки, 2021-й покаже повною мірою. Втім, з’явиться і можливість внести корективи в глобальну стратегію — у разі невдоволення результатами. Зірки радять проаналізувати досягнуте вже в січні-лютому й тоді ж провести всі важливі зустрічі й перемовини, щоб скорегувати свої плани. Це стосується не лише бізнесу — в особистому житті Стрільці, що, наприклад, зрештою наважаться поступитися частиною своєї свободи на користь надійних відносин, також виграють.

Тарас Цимбалюк

Протягом року всі Стрільці по черзі — від народжених наприкінці листопада до тих, хто прийшов на світ у грудні, — відчуватимуть вплив вдалих періодів. Причому активна життєва позиція і тут набагато збільшить успіх.

«Один келих шампанського дає почуття збудження. Нерви зміцнюються, уяву розбурхує, а розум стає гнучкішим», — Вінстон Черчилль

Гороскоп рекомендує застосовувати на практиці набуті знання, передавати свої навички іншим або просто допомагати порадою тим, хто цього потребує, — неабиякий досвід Стрільців багатьох надихне на подвиги.

Пальто й водолазка Theo (iwanttheo.com), сумка й штани Moncler (moncler.com), каблучка й годинник Bvlgari (bulgari.com)


 

ГОРОСКОП НА 2021 РІК ДЛЯ ВСІХ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ

Автор гороскопа: Міла Шакун @mila.shakun

Фото: Sergey Vasiliev

Стиль: Zhenya Primachenko

Асистент стиліста: Dasha Bihun

Макіяж: Svetlana Rymakova

Зачіски: Julia Stets

Продюсер: Marina Sandugey-Shyshkina