Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Стрілець

23 листопада – 21 грудня

Початок року обіцяє бути спокійним і розміреним. Січень і лютий чудові, щоб сповільнитися, відпочити й налаштуватися на нові плани та звершення. Водночас буде актуальною тема фінансів: добре б переглянути стратегії минулого.

Браслети з колекції Tiffany T — срібло, біле золото; каблучки з колекції Tiffany T T1 — золото, діаманти; кулон з колекції Tiffany Keys — платина, діаманти, онікс; топ, спідниця — все Dior

Навесні творчі здібності, ймовірно, шукатимуть виходу: може з’явитися цікаве хобі, прокинеться потяг до мистецтва, хтось спробує продемонструвати свої таланти широкій аудиторії — і відчує теплу прихильність.

З літа починається дуже вдалий період, він триватиме аж до кінця року й відчинить нові двері. Головне, розгледіти їх і сміливо розчахнути. Зірки підтримають навіть найшаленіші ідеї, якщо ті в згоді з вашими ідеалами й цінностями.

Що треба знати про прикраси Tiffany & Co.

У 1837 році Чарльз Льюїс Тіффані заснував у Нью-Йорку свою компанію. Незабаром його крамниця стала відома як палац скарбів за виняткові коштовні камені. Відтоді Tiffany & Co. — синонім вишуканості, новаторського дизайну, довершеної майстерності та виняткової креативності. У XX столітті компанія здобувала дедалі більшу популярність у всьому світі, розширювалася мережа її крамниць і зростала культурна значущість, про що свідчать, наприклад, новела Трумена Капоте «Сніданок у Тіффані» і фільм з участю Одрі Гепберн.

Сьогодні Tiffany & Co. та її дочірні компанії, що налічують понад 13 000 працівників, розробляють, продукують і продають прикраси, годинники й розкішні аксесуари. Серед них понад 5000 досвідчених художників, які ограновують діаманти й виготовляють прикраси в майстернях компанії, демонструючи відданість найвищій якості.

Багатогранна й культова колекція Tiffany T символізує зв’язок у всіх його формах і нагадує нам про ті, що ми відчуваємо, але не завжди можемо побачити. З моменту появи в 1837 році вона є невіддільною частиною філософії Tiffany & Co.

Одиниця — це єдине число, яке не ділиться на жодне інше, крім самого себе. Вона неподільна, тверда й сильна. Колекцією Tiffany T T1 ювелірний Дім вшановує наш зв’язок із самими собою. Нова колекція Tiffany T1 символізує сильний характер і безмежні можливості.

ГОРОСКОП НА 2021 РІК ДЛЯ ВСІХ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ

Текст: Міла Шакун @mila.shakun
Фото: Nazar Cherniy
Стиль: Anna Honcharova
Макіяж: Olha Ostapchuk
Зачіски: Sasha Vetrova
Манікюр: Oksana Zavora @Chummy.nails
Асистент із зачісок: Alyona Kundryk
Асистент стиліста: Anna Ovsiannikova, Daria Bihun
Світло: Nikolai Kazak, Aleksandr Mischenko
Продюсер: Marina Sandugey-Shyshkina
Модель: Dasha Khlystun