Риби

Риби

21 лютого - 20 березня

Радикальні життєві зміни, продиктовані Меркурієм і Венерою, спочатку можуть налякати. Однак при найближчому розгляді виявиться, що все на краще.

Девіз року: «Хай живе вітер, який в обличчя!»

Рішення професійних питань вимагатиме певної гнучкості і дипломатичності. Звичайно, можна наполягати на своєму будь-що-будь, але така тактика не тільки не наблизить жадану мету, але й максимально віддалить її. Не менш важливими в цей момент стануть оптимізм і впевненість в собі - без них результати будуть так собі, на трієчку. На пропозицію більш високої посади або нового місця роботи слід погодитися - це дасть можливість реалізувати найсміливіші творчі плани.

Ріанна

Вільних представників знаку чекає доленосне знайомство, але за однієї умови: доведеться відмовитися від самотності, якою би комфортною вона не здавалася, і як можна частіше виходити в світ. Доля, звичайно, і за грубкою знайде, але чи варто змушувати її так напружуватися? Тим, хто зв'язаний узами шлюбу, краще не заводити романів на стороні: таємне швидко стане явним і може спровокувати конфлікт - аж до розлучення. Якщо встояти перед чарами нового знайомого неможливо, є сенс вжити заходів щодо збереження відносин з ним в таємниці.

Якщо навколишнім - як рідним, так і малознайомим людям, наприклад сусідам, - знадобиться допомога, варто докласти максимум зусиль, щоб її надати. І справа навіть не в тому, що добрі справи з часом повернуться сторицею, хоча і це важливо. Просто, схоже, сподіватися цим людям більше ні на кого, а значить, іншого виходу з ситуації немає.

Як правило, астрологи радять тримати емоції під контролем, але в даному випадку все відбудеться з точністю до навпаки: чим більше душевних поривів вдасться продемонструвати близьким, тим краще складуться відносини з ними, так що скупитися не варто.

Гороскоп для всіх знаків на 2018 рік