RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Риби

21 лютого – 20 березня

2020 рік дасть Рибам відчуття повної свободи, гармонії і натхненності. У багатьох події розвиватимуться неймовірно настільки, що може виникнути відчуття, ніби таємний покровитель сприяє всім бажанням, навіть тим, що не були вимовлені вголос. У січні ймовірні знайомства з цікавими людьми, а вже в лютому спільні проєкти або поїздки з ними, які притягнуть в життя Риб ще більше важливих зустрічей. Правильні зв'язки – найнадійніший інструмент для вирішення будь-яких проблем цього року. 

Весна після активної зими може здатися трохи нудною, особливі зміни і активності не передбачені. Зате цей період стабільності підходить для продуктивної роботи. Висока ймовірність, що у деяких представників знаку, які перебувають у шлюбі, з'явиться бажання продовжити рід у будь-якому випадку тема дітей буде порушена у квітні або травні. Щоправда, емоції навесні можуть бути нестабільними, тому можливі дрібні побутові сварки.
 

2020 рік дасть Рибам відчуття повної свободи, гармонії і натхненності

У червні і липні планети створять сприятливі обставини для початку публічної діяльності, виходу в люди або розвитку персонального бренду. Це підвищить рівень експертності в професійному середовищі і, як наслідок, збільшить прибутки. Серпень сприятиме відпочинку з всією сім'єю, краще поблизу водойм для Риб це найгармонійніший спосіб наповнити внутрішні ресурси. До кінця осені багатьох може поглинути рутинна робота, але зустрічі з новими друзями і культурні заходи допоможуть переключитися і покращать настрій.

Текст: Міла Шакун @milashakun

Читати весь гороскоп на 2020 рік

Vogue-гороскоп: вересень 2020

Vogue-гороскоп: серпень 2020

Vogue-гороскоп: липень 2020

Vogue-гороскоп: червень 2020

Vogue-гороскоп: травень  2020

Vogue-гороскоп: квітень 2020

Vogue-гороскоп: березень 2020

Vogue-гороскоп: лютий 2020

Vogue-гороскоп: січень 2020