VOGUE UA CONFERENCE 2019FASHION & BUSINESS 7 листопада
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Риби

21 лютого - 20 березня

2019 року Рибам захочеться змін, і вони не змусять себе чекати. Рік буде вдалим і плідним. На початку весни може з'явитися нове хобі. Влітку, ймовірно, зміниться коло спілкування. Нові знайомства виникнуть на тлі загальних захоплень: у спортзалі, під час пробіжки, у книжковому або мовному клубі. Зміниться і сфера зацікавлень – тим більш несподіваними і приємнішими будуть зустрічі. Рибам, що вміють виявляти свої щирі емоції, буде легко у спілкуванні.

Риби будуть емоційно сприйнятливими і залежними від своїх близьких, особливо на початку року. У деяких плани можуть змінитися, а очікування – не виправдати надій. Комусь доведеться перенести дату весілля через незалежні від пари обставини.

2019 року Рибам захочеться змін, і вони не змусять себе чекати. Рік буде вдалим і плідним.

Друга половина року для багатьох буде спокійнішою. Вже на початку липня з'являться романтика і пристрасть, і особисте життя почне радувати. До кінця літа збільшаться шанси на серйозні відносини для тих, хто ще без пари.

Ті, хто перебувають в пошуках свого покликання і роботи, знайдуть і те, і інше. Особливо успішно складатиметься кар'єра у Риб, народжених в лютому. Їх чекає просування на роботі і успіх в професійних колах. Багато почнуть проявляти лідерські якості. Можливий хороший фінансовий результат у тих, хто не побоїться братися за паралельні проекти або знайде другу роботу. Хобі, цілком ймовірно, зможе стати альтернативним джерелом доходу.

Найспокійніший час, без стресів і палаючих дедлайнів, – літо і осінь.

Гороскоп для всіх знаків на 2019 рік