RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Терези

24 вересня – 23 жовтня

Для Терезів цей рік мине в режимі змагань: чи то реальні спортивні досягнення, конкуренція в професійному середовищі, чи перемога над собою і своїми маленькими слабкостями. Прагнення стати найкращою версією себе як ніколи надихатиме витончених і делікатних представників цього знаку на подвиги. Терези, які не даватимуть волі слабкостям і подолають лінь і апатію, в кінці року зможуть по-справжньому пишатися собою.
 

Зимові місяці і березень створять максимально комфортні умови для релаксу перед майбутньою роботою. Квітень допоможе підбадьоритися багатьом, життєві сценарії почнуть розвиватися з неймовірним прискоренням і все повернеться в звичний режим тільки до червня. Гороскоп рекомендує не прогавити два останні весняні місяці і проявляти активність у тих сферах життя, де не вистачає динаміки або є невирішена ситуація. У липні багатьом захочеться вирушити в далеку подорож, зірки сприятимуть пригодам.

Для Терезів новий рік мине в режимі змагань: чи то реальні спортивні досягнення, конкуренція в професійному середовищі, чи перемога над собою і своїми маленькими слабкостями

Жовтень, ймовірно, стане одним з найяскравіших місяців 2020 року: в особистих відносинах можливі сплески пристрастей. Самотні представники знаку можуть зустріти свою ідеальну пару, а сімейні відчують ту ж гостроту відчуттів, яка була на початку відносин або в період медового місяця. У фінансових питаннях весь рік зберігатиметься стабільність, а ближче до грудня можливі бонуси, премії, грошові подарунки або виграші.

Текст: Міла Шакун @milashakun

Читати весь гороскоп на 2020 рік

Vogue-гороскоп: вересень 2020

Vogue-гороскоп: серпень 2020

Vogue-гороскоп: липень 2020

Vogue-гороскоп: червень 2020

Vogue-гороскоп: травень  2020

Vogue-гороскоп: квітень 2020

Vogue-гороскоп: березень 2020

Vogue-гороскоп: лютий 2020

Vogue-гороскоп: січень 2020