Терези

Терези

24 вересня - 23 жовтня

Активним натурам - улюбленцям Венери - важко чекати результату, склавши руки і нічого не роблячи, але це краще, що можна зробити у наступному році. Намагаючись прискорити хід подій, легко зажити слави слоном у посудній лавці: шуму буде багато, збитків - ще більше, а толку - ніякого.

Девіз року: «Іноді найкраща дія - це бездіяльність».

Найуспішнішою виявиться фінансова сфера: прибуток складатимуть усі без винятку проекти, причому особливих зусиль вони не будуть потребувати. Вільний час слід присвятити відпочинку і акумуляції сил і енергії: вже через рік вони можуть знадобитися.

Одвічні коливання, властиві представникам знаку, можуть ускладнити ситуацію в професійній сфері. Можливо, це й на краще - зараз не рекомендується починати нову справу: швидше за все, досягти успіху в ньому не вдасться. Має сенс продовжувати ті проекти, які були розпочаті в попередньому році: зірки сприятимуть втіленню їх у життя, а результату позаздрять всі конкуренти. Суперництва з їх боку можна не побоюватися - потенціал цих людей не настільки високий, щоб з ним треба було рахуватися.

Сімейні клопоти, на які протягом року піде значна частина часу, будуть приємними. При цьому сценарій абсолютно неважливий: когось чекає переїзд в новий будинок, а когось  - весілля і народження дитини; головне, що все це буде на радість.

Белла Хадид, Весы

Необхідно - за можливості - уникати перевтоми, оскільки вона може стати причиною хронічних захворювань. Щоб цього не сталося, краще, всупереч відомому прислів'ю, відкласти в сторону справи, які можуть почекати до завтра, а то і до післязавтра. Організм віддячить за турботу злагодженою роботою і потужним імунітетом.

Як відомо, тільки нерозумна людина не змінює своїх переконань протягом життя під впливом обставин. Можливість подивитися на звичні речі під новим кутом дозволить зрозуміти і прийняти те, що раніше здавалося розуму незбагненним.

Гороскоп для всіх знаків на 2018 рік