Терези

24 вересня - 23 жовтня

2019 рік буде гармонійним і спокійним. Проблеми вирішуватимуться легко і швидко, без особливих зусиль. Оточення Терезів може сильно змінитися в перші місяці року. Неприємні люди, з якими доводилося спілкуватися за необхідності, швидше за все, самі кануть в Лету. При цьому, ймовірні цікаві і несподівані знайомства.

Тим, хто ризикне, поставить перед собою амбітні цілі і не побоїться провалу, успіх буде забезпечений. Серйозні зміни і пригоди для деяких представників повітряної стихії почнуться ближче до травня і триватимуть до вересня. Для тих, хто піде за покликом серця, будуть відкриті всі двері.

Тим, хто ризикне, поставить перед собою амбітні цілі і не побоїться провалу, успіх буде забезпечений.

В особистому житті обставини будуть на стороні Терезів, але доведеться проявити ініціативу. У тих, хто думає, що стосунки не склалися, навесні може з'явитися шанс відновити довіру і почуття, варто тільки зробити перший крок. Одиноким, ймовірно, пощастить зустріти гідну людину, якщо вони першими підуть на контакт. У сформованих пар весь рік пануватиме любов і гармонія, за винятками рідкісних суперечок, які тільки додадуть вогню стосункам.

Перспективи в професійному зростанні і розвитку у багатьох Терезів цього року відмінні. Літо, можливо, буде завантажене роботою, тому вдалим часом для відпустки і подорожей стане весна. У тих, хто зуміє проявити дипломатичність і піти на компроміс, всі спірні робочі моменти вирішуватимуться легко і швидко. Інші діятимуть рішуче і з напором, але навіть у них збережеться відчуття внутрішнього балансу, а кар'єрні досягнення не змусять себе довго чекати.

Гороскоп для всіх знаків на 2019 рік