VOGUE UA CONFERENCE 2019EARLY BIRDS PRICE! До 31 серпня
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Лев

23 липня - 23 серпня

Фортуна благоволитиме Левам у новому 2019 році, але тільки за умови, що вони стануть діяти обдумано і зважувати кожне рішення. Важливою умовою успіху стане чітка стратегія розвитку і планування на рік вперед.

Ближче до весни очікується багато публічних заходів, а виступи в ролі експерта додадуть популярності. В кінці літа є ризик зіткнутися з шахрайством. Але тим, хто звик довіряти своїй інтуїції і перевіряти все, що викликає сумніви, боятися нема чого.

Для багатьох вдалим рішенням може стати подорож у грудні. В особистому житті від деяких Левів буде потрібно більше уваги і турботи. Можливо, заради збереження відносин з улюбленими доведеться поступитися своїми бажаннями. Для тих, хто в пошуках пари, літо стане сприятливим періодом для початку роману. І навіть курортні романи можуть мати продовження.

Важливою умовою успіху стане чітка стратегія розвитку і планування на рік вперед.

У першій половині року деяких Левів очікує прорив у кар'єрі. Можливо, це буде новий проект, бізнес або зустріч з інвестором. Шанси досягти кар'єрних висот зростуть у тих, хто зуміє працювати в партнерстві і зібрати навколо себе дружну команду. Особливу увагу варто приділяти якості виконуваної роботи, а не її кількості. Репутація важливіша за гроші. Ймовірно, доведеться вкласти багато сил і енергії, особливо навесні, проте фінансової компенсації може і не бути. Зате любов колективу і прихильність керівництва цілком можливі.

Осінь найвдаліший час для відкриття власного бізнесу або зміни офісу на фріланс.

Читати весь гороскоп на 2019 рік