Лев

23 липня - 23 серпня

Всіх, хто позитивно зарекомендував себе протягом попереднього року, зірки готові винагородити по заслугах: настає час здійснення бажань, включно з тими, що можуть здатися занадто сміливими. Головне - визначитися, чого хочеться насправді.

Девіз року: «Завтра буде кращим, ніж учора».

Охочим вийти на новий професійний рівень варто шукати оригінальний підхід до вирішення робочих завдань. Старі, нехай і перевірені, методи краще не використовувати - толку все одно не буде. Свіжих ідей потребуватиме і бізнес, без них немає розвитку: час ковзання по накатаній колії минув.

Рік вимагатиме витрат, що спочатку можуть здатися марними і викликати жалкування. Однак з часом стане зрозуміло, що це було інвестицією в майбутнє, яке принесе солідні дивіденди найближчим часом.

Кара Делевінь

Запорука щастя в особистому житті - толерантність і повага до чужої думки. Взявши до уваги, що близькі теж можуть мати рацію, можна розраховувати на комфортну атмосферу в сім'ї. Не кажучи вже про те, що чужі ідеї можна буде використовувати в своїх цілях - якщо, звичайно, їх автори не будуть проти. Тих, хто проявить нетерпимість щодо близьких, чекає буря у вигляді частих сімейних конфліктів, що позначаться на настрої. Привабливість в очах протилежної статі, яку подарують в цей час зірки, може стати могутньою зброєю - небезпечною в невмілих руках, тому користуватися нею потрібно з максимальною обережністю.

Головна порада - не робити з мухи слона: будь-яка подія, яка спочатку здасться трагедією, при детальному розгляді може виявитися не вартою уваги дрібницею. Щоби кожен раз, стикаючись з незрозумілими обставинами, не переживати даремно, варто відкласти вирішення проблеми на деякий час - швидше за все, вона розсмокчеться сама собою.

Читати весь гороскоп на 2018 рік