RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Лев

23 липня – 23 серпня

Зірки обіцяють Левам насичений подіями рік з можливістю закласти фундамент успішних проєктів на кілька років вперед. Перша половина 2020 року буде більш спокійною і розміреною. Взимку представники цього вогняного знаку можуть зачаїтися, накопичити сили для потужного ривка, замислити нові ідеї та плани, проаналізувати деталі. Але вже в березні гороскоп рекомендує діяти активно, без озирання на конкурентів: зірки сприятимуть успішному результату справ, розпочатих у цей період.
 

Зірки обіцяють Левам насичений подіями рік з можливістю закласти фундамент успішних проєктів на кілька років вперед

У травні Левам можуть надходити цікаві пропозиції: від «вийти заміж» до «взяти участь у стартапі». Що б не пропонували, зірки радять зважити всі за і проти. Варто взяти до уваги: деякі пропозиції виявляться відвертими авантюрами, але якщо фінансових ризиків немає, азарт може взяти верх над холодним розрахунком. Ближче до кінця літа у Левів прокинеться потяг до прекрасного, з'являться нові хобі, а походи на культурні заходи, прем'єри і світські події стануть частиною повсякденного графіка, особливо в серпні.
 

Найзначнішим місяцем року для багатьох стане вересень – можливо, доведеться приймати складне рішення, але наслідки вибору тішитимуть Левів. В особистих відносинах в жовтні можлива напруга, проте якщо не тиснути на партнера, а проявити інтерес до його ситуації і постаратися допомогти, сутички зійдуть нанівець. У грудні у всіх сферах життя запанує гармонія і стабільність.

Текст: Міла Шакун @milashakun

Читати весь гороскоп на 2020 рік

Vogue-гороскоп: вересень 2020

Vogue-гороскоп: серпень 2020

Vogue-гороскоп: липень 2020

Vogue-гороскоп: червень 2020

Vogue-гороскоп: травень  2020

Vogue-гороскоп: квітень 2020

Vogue-гороскоп: березень 2020

Vogue-гороскоп: лютий 2020

Vogue-гороскоп: січень 2020