RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Близнюки

21 травня – 21 червня

Успіх Близнюків у 2020 році повністю залежатиме від уміння знайти спільну мову з різними людьми. Багатьом доведеться шукати нових партнерів для спільного розвитку і реалізації планів та ідей, інвестори і спонсори будуть дуже доречними, бо своїх ресурсів для яскравого старту комусь може не вистачити. Угоди, укладені в перші кілька місяців, принесуть свої плоди дуже скоро, і співпраця може тривати ще не один рік. Деяким Близнюкам доведеться пройти коротке навчання, щоб підкріпити свої амбіції реальними знаннями в новій для них темі.

Березень і квітень чудовий час, щоб зануритися в себе, переглянути плани на майбутнє і розставити пріоритети. Добре, якщо ніхто не підганятиме Близнюків дедлайнами в цей період, а дасть можливість існувати в творчому хаосі, поза всякими графіками такий режим у підсумку виявиться найпродуктивнішим. У травні може трапитися нагода незапланованої відпустки, і гороскоп рекомендує нею скористатися. У перші літні місяці багато представників знаку можуть відчути себе розгубленими, більш емоційними, ніж зазвичай, і звичний режим багатозадачності почне швидко втомлювати. Але для інтелектуальної творчості, генерації ідей і написання текстів червень і липень обіцяють бути плідними.
 

Успіх Близнюків у 2020 році повністю залежатиме від уміння знайти спільну мову з різними людьми

Початок осені стане найромантичнішим часом року, особливо вересень. Знайомства і побачення закрутять голову багатьом Близнюкам. Головна порада гороскопу не поринайте в вихор любовних пригод: ближче до зими можуть з'явитися нові проєкти, які обіцяють чималий прибуток, і важливо не прогавити момент і швидко до них підключитися. Кінець року Близнюки зустрінуть повністю зануреними в робочу рутину, але нові приятелі періодично організовуватимуть культурну програму – і нудьгувати точно не доведеться.