Близнюки

Близнюки

21 травня - 21 червня

Не варто прагнути досягти успіху за будь-яку ціну: такі досягнення не принесуть користі. Можливо, вдасться потішити самолюбство - як своє, так і небесного покровителя, Меркурія, але заплачена за це ціна виявиться надмірно високою. Краще тримати синицю у руках, ніж полювати на невловимого журавля.

Девіз року: «Головне не перемога, а участь».

На перший план вийде особисте життя - саме в ньому, а не в професійній сфері відбудуться найважливіші події року. Зміни чекають перш за все тих, хто до сих пір нудьгує на самоті, - ймовірність зустріти другу половинку буде висока як ніколи. Головне - розглянути в незнайомій і, на перший погляд, чужій людині свою потенційну долю. Тим, хто в шлюбі, рекомендується або перезавантажити відносини, які з якоїсь причини перестали влаштовувати, або зовсім від них відмовитися.

Головна зброя в боротьбі з конкурентами - власна результативність. Як би не хотілося скаржитися на несправедливість з боку начальства, варто подивитися правді в очі: тих, хто добре працює, цінують по достоїнству. У багатьох представників знаку можлива зміна не тільки місця роботи, але і роду діяльності. Вибираючи з двох варіантів, варто ретельно зважити всі плюси і мінуси - і тільки потім приймати остаточне рішення. Бажаючим відкрити свою справу потрібно орієнтуватися на літні місяці - цей час буде особливо сприятливим.

Адриана Лима, Близнецы

Фінансове становище буде зміцнюватися з кожним днем, приносячи прибуток з найнесподіваніших сторін. Важливо грамотно розпорядитися отриманими ресурсами - наприклад, вкластися у перспективний проект або залишити гроші у банку під відсотки: фінанси повинні працювати.

Багато уваги зажадають друзі - події у їх житті нікого не залишать байдужим. Однак необхідно врахувати одне «але»: простягаючи руку допомоги, не варто вимагати подяки.