Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Близнюки

21 травня - 21 червня

2019 року багато залежатиме не від самих Близнюків, а від їх оточення. Чим більше знайомств і вірних друзів, тим більше можливостей, перспектив і, в підсумку, – грошей. Однодумці підтримають, підкинуть свіжих ідей і стануть надійними діловими партнерами. Здатність підлаштовуватися під мінливі обставини і оперативно перекроювати свої плани дасть Близнюкам можливість завжди залишатися у вигідному становищі.

Ближче до весни активність посилиться, і у деяких представників знаку вона плавно перейде в літо розваг. Але будуть і такі, хто захопиться роботою настільки, що згадає про відпустку лише восени. Під час планування відпочинку варто утриматися від екстремального туризму та віддати перевагу спа і релакс-курортам.

Для бізнесу цього року краще використовувати готові ідеї, а не винаходити велосипед. Перевірені іншими моделі роботи принесуть максимальний дохід.

У сердечних справах поспіх тільки заважатиме. Варто як слід придивитися до потенційного партнера, щоб уникнути розчарування при зближенні. Для Близнюків, що вже перебувають у стосунках, рік обіцяє бути гармонійним і плавним, а рідкісні розбіжності здебільшого вдасться вирішити мирним шляхом. Але якщо знайдеться привід для ревнощів, то скандалу уникнути буде складно.

Що стосується роботи, то, можливо, дадуть про себе знати проекти, які тягнуться з минулого року. Тому доведеться займатися ними паралельно з основними протягом січня і лютого. Але не варто забувати про свої інтереси, часом прояв егоїзму буде цілком доречним. Деяким представникам повітряної стихії пощастить їм буде надана повна свобода дій в робочих процесах. Для бізнесу цього року краще використовувати готові ідеї, а не винаходити велосипед. Перевірені іншими моделі роботи принесуть максимальний дохід.