RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Близнята

21 травня – 21 червня

Результати зусиль, докладених в останні кілька місяців 2020-го, стануть очевидними вже в січні-лютому. Деяким представникам знака вони, щоправда, можуть видатися незначними. Зірки радять зберігати спокій: зростання й розвиток будуть поетапними, форсувати подій не варто — мине місяць-другий, і масштаби успіху вразять як самих Близнят, так і їхнє оточення. Похвала від керівництва стане у 2021-му звичною справою. Та й загалом рік потішить приємними подіями, цікавими подорожами, сюрпризами від шанувальників і митями суцільної втіхи.

На початку літа у Близнят ніби відкриється друге дихання — і не полишить їх до кінця грудня. Підвищення соціального статусу, визнання у професійному колі, зростання експертності — Всесвіт щедро обдарує представників цього знака. Вдалими будуть інвестиції та інші фінансові операції, особливо якщо в суперечливих питаннях прислухатися до власної інтуїції, а не до думки, нав’язаної ззовні.

«Шампанське не має призначення. Є тільки час, коли потрібно його відкоркувати», — Харукі Муракамі

Уповільнить таку тріумфальну ходу Близнят хіба невміння або небажання відмовитися від нецікавих або неперспективних пропозицій, деструктивних людей в оточенні й взаємин, яких давно варто спекатися. Звільнення від цього баласту додасть багато енергії для досягнення важливих цілей.


Піджак Pal Zileri (tsum.ua), штани Pal Zileri (tsum.ua), футболка  Norse Projects (tsum.ua), окуляри,  браслет і каблучка Tiffany & Co

ГОРОСКОП НА 2021 РІК ДЛЯ ВСІХ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ

Автор гороскопа: Міла Шакун @mila.shakun

Фото: Sergey Vasiliev

Стиль: Zhenya Primachenko

Асистент стиліста: Dasha Bihun

Макіяж: Svetlana Rymakova

Зачіски: Julia Stets

Продюсер: Marina Sandugey-Shyshkina