RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Козеріг

22 грудня – 20 січня

Щасливцями цього року стануть Козероги. 2020 рік принесе багато нових можливостей і знайомств, обставини складатимуться як треба. Усвідомлення початку глобальних змін у житті додаватиме особливого драйву будь-якій справі. Цей рік особливо сприятливий для зміни професійної діяльності, переходу на нову посаду або в іншу компанію. Гороскоп рекомендує проявляти активність та ініціативу вже в перші дні січня.
 

Рідні люди, як ніхто інший, підтримуватимуть Козерогів у періоди втоми або цейтноту. Тому до весни багатьом захочеться сповільнитися і більше часу проводити з сім'єю. І це правильний підхід, бо вже в квітні багато представників знаку з новими силами затіють якусь авантюру або новий проєкт. У травні самотні Козероги можуть зустріти своє кохання і нарешті відчують себе в оточенні тепла і турботи.
 

Щасливцями цього року стануть Козероги. 2020 рік принесе багато нових можливостей і знайомств, обставини складатимуться як треба

Літо додасть ділової активності, що може стати причиною серйозного прориву в ключовій сфері діяльності. А ближче до осені можлива велика угода з іноземними партнерами. У творчих Козерогів у вересні і жовтні ймовірний приплив натхнення, і є шанс створити справжній шедевр. Кінець року буде щедрим на дарунки і сюрпризи, але деякі з них можуть здатися зовсім не радісними. Слід поглянути на ситуації, що виникатимуть у цей час, з нового погляду, і тоді в них можна буде знайти багато нових можливостей, які раніше залишалися непоміченими.

Текст: Міла Шакун @milashakun

Читати весь гороскоп на 2020 рік 

Vogue-гороскоп: вересень 2020

Vogue-гороскоп: серпень 2020

Vogue-гороскоп: липень 2020

Vogue-гороскоп: червень 2020

Vogue-гороскоп: травень  2020

Vogue-гороскоп: квітень 2020

Vogue-гороскоп: березень 2020

Vogue-гороскоп: лютий 2020

Vogue-гороскоп: січень 2020