Козеріг

Козеріг

22 грудня - 20 січня
Традиційно представники опікуваного Сатурном і Марсом знаку - не найбільш емоційні люди на землі, але прийдешній рік стане для них приємним винятком. Любов, яка прийде ненароком і не залежатиме від віку, подарує масу приємних і незабутніх почуттів і відчуттів.
Девіз року: «Серце, тобі не хочеться спокою»
Усі найяскравіші події цього часу відбудуться на роботі. Навіть якщо роман і трапиться, то тільки службовий - втім, наслідки він матиме найсерйозніші, тож нехтувати стосунками з колегою не варто. Удача всміхнеться тим, хто буде домагатися свого всіма способами - але неодмінно чесними і законними, котрі не завдадуть шкоди іншим. Тому інструкція до дії «мета виправдовує засоби» в даному випадку не спрацює. Що стосується конкурентів, то замість того, щоби витрачати енергію на боротьбу з ними, краще переманити їх на свій бік: так друзів побільшає, а недоброзичливців - поменшає.Крісті Тарлінгтон

Фінанси балувати не стануть - їх вистачить на найнеобхідніше, а ось від усього надмірного тимчасово доведеться відмовитися.

Серйозні зміни, такі як перехід на більш престижну посаду або переїзд на нове місце проживання, краще відкласти: покладених надій вони все одно не виправдають, у всякому разі - поки що.

Особливої уваги зажадають родичі, особливо літні. Проведений з ними час ніяк не можна назвати змарнованим: розказані ними сімейні історії будуть мати величезне значення для самоідентифікації - як власної, так і дітей та онуків.

Будь-які переваги - і професійного, і особистого характеру - зажадають самопіару: як то кажуть, сам себе не похвалиш - ніхто не похвалить. Зрозуміло, в цій справі, як і в будь-якій іншій, потрібно знати міру: перестаравшись, репутацію легко можна зіпсувати.

Читати весь гороскоп на 2018 рік