VOGUE UA CONFERENCE 2019EARLY BIRDS PRICE! До 31 серпня

Козеріг

22 грудня - 20 січня
Для багатьох Козерогів 2019 рік стане дуже важливим. Зміни можуть відбуватися непомітно, але результати будуть масштабними. Особливе значення матиме внутрішній розвиток, зміна світогляду і скасування непотрібних установок. Деякі зможуть позбутися старих душевних травм і образ, і життя наповниться новими сенсами. 2019 рік сприятиме підсумовуванню минулого періоду і плануванню на кілька років вперед. У грудневих Козерогів очікуються активні поїздки, в тому числі для духовних практик і ретрітів. У другій половині року має бути багато цікавих подій і новин.
2019 року для Козерогів особливе значення матиме внутрішній розвиток і зміна світогляду.

Деяким новий рік може принести розставання, ініціаторами розриву стануть самі Козероги. Навколишні можуть не зрозуміти такого рішення і спробувати возз'єднати пару. Тим, хто не афішує своє особисте життя, вдасться уникнути непотрібних порад.

Козерогів, які перебувають у тривалих відносинах, можливо, чекає поповнення в сім'ї. Багатьох з тих, хто шукає свою любов, закрутить низка романів, але чим вони закінчаться, стане зрозуміло тільки восени. Цей рік не обіцяє легких грошей, але чим більше старань і ретельності докласти, тим більшою буде фінансова віддача. Квітень-травень – вдалий час, щоб відкрити рахунок і почати збирати. Бізнесменам, ймовірно, вдасться вигідно вкласти свої кошти навесні і до кінця року очікувати дивідендів. Можливо, в лютому з'явиться божевільна ідея, як провести відпустку. Не варто відкидати її відразу, ймовірно, ця поїздка стане найкращою пригодою року.

Читати весь гороскоп на 2019 рік