VOGUE UA CONFERENCE 2019FASHION & BUSINESS 7 листопада
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Рак

22 червня - 22 липня

Для Раків прийдешній 2019 рік стане переломним в особистісному розвитку. Ситуації сприятимуть зростанню впевненості і зміцненню характеру у тих, хто ще шукає себе. У представників знаку з усталеною життєвою позицією може повністю змінитися світогляд. У деяких Раків на початку року виникне відчуття розгубленості, але вже до весни воно зміниться оптимізмом. Ймовірно, прокинеться нерозкритий творчий потенціал, як ще один спосіб самовираження і розвитку.

2019 рік обіцяє бути повним любовних переживань і пристрастей.

Особливе місце в житті Раків цього року може зайняти благодійна діяльність та волонтерство. Прояв турботи і допомога тим, хто цього потребує, дадуть потужне емоційне підживлення.

Рік обіцяє бути повним любовних переживань і пристрастей. Прагнення створити пару, якщо її ще немає, буде особливо сильним на початку року і може протриматися до кінця березня. Навесні є всі шанси зустріти споріднену душу. У сформованих пар, ймовірно, знову промайне іскра, і захочеться повторити медовий місяць.
У сфері роботи не очікується глобальних змін. Стабільний рух принесе свої фінансові результати. Без різких стрибків, але і без ризиків. У деяких Раків в кінці року з'явиться можливість примножити свої заощадження завдяки інвестиціям. В індивідуальних підприємців з'явиться шанс створити вигідне бізнес-партнерство.