Рак

Рак

22 червня - 22 липня

Небесні світила, серед яких справляє бал Місяць, обіцяють рік, повний чудесних подій і приємних сюрпризів. Звичайно, без того, щоб зашпортатись, не обійдеться, але у цілому усе складеться на диво вдало. Варто скористатися ситуацією і втілити у життя проекти, відкладені до кращих часів.

Девіз року: «Замріть, ангели, дивіться: я граю».

Професійні успіхи виявляться в прямій залежності від внутрішнього настрою: чим більше ентузіазму та бажання звернути гори, тим результативніше підсумки роботи, і навпаки. Начальству потрібно продемонструвати не тільки і не стільки працьовитість (хоча і вона не завадить), скільки вміння мислити і діяти креативно, навіть якщо мова про речі звичайні та прозові. Це неодмінно буде оцінено - в тому числі і в грошовому еквіваленті, так що фінансові обмеження не передбачаються.

Особисте життя продемонструє приємну в усіх розуміннях стабільність: ніяких сварок, конфліктів або розлучень - тиша, спокій і Божа благодать. На порядку денному - святкування ювілеїв спільного життя: від ситцевого весілля - до срібного. Про подарунок партнеру варто подбати заздалегідь: він може бути недорогим, але обов'язково оригінальним.

Порадують і діти: чим би вони не займалися - спортом чи мистецтвом, їхні успіхи будуть предметом батьківської гордості. Виховання потрібно будувати на довірі і повазі - навіть маленька дитина оцінить такий підхід, на відміну від командного тону і політики «дорогоцінних вказівок».

Жизель Бюндхен, Рак

Хороша новина для любителів подорожей: їх буде більше, ніж зазвичай. Правда, розподілити поїздки по місяцях рівномірно навряд чи вдасться - буде то густо, то пусто, але на такі дрібниці можна не звертати уваги. Головне - з'явиться можливість побачити світ.

Серйозні рішення слід приймати самостійно - чужі поради можна уважно вислухати, але вчинити по-своєму. При цьому керуватися краще не логікою - всі фактори врахувати і прорахувати не вийде, - а інтуїцією, яка підкаже правильне рішення.