RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Рак

22 червня – 22 липня

Новий рік подарує Ракам багато нових можливостей і виконає найсміливіші бажання. Головне – не обмежувати свою уяву і мріяти побільше. Січень і лютий сприятливі для побудови близьких стосунків і створення сім'ї. З березня темп ділового життя почне прискорюватися, і так триватиме всю весну. Сповільнитися вдасться тільки в червні – тоді гороскоп рекомендує вирушити у відпустку, ближче до природи і подалі від людей.
 

Новий рік подарує Ракам багато нових можливостей і виконає найсміливіші бажання. Головне – не обмежувати свою уяву і мріяти побільше

Найактивнішим часом для бізнесу стане літо. Якщо є плани збільшити обороти власної справи або вдало вкласти гроші в новий проєкт липень і серпень підходять для цього найкраще. У липні можливі дрібні непорозуміння з партнерами, але все вирішиться на користь Раків, а найбільш проникливі зможуть передбачити загострення і усунути їх причини ще до появи складнощів у спілкуванні. У серпні деяким представникам цього знаку захочеться усамітнитися на деякий час і розібратися в собі, а може навіть і звернутися до психологічних або езотеричних практик. Медитації, ймовірно, міцно увійдуть у життя Раків і допомагатимуть боротися з можливими стресовими ситуаціями.
 

Кінець року принесе чимало метушні і турбот, пов'язаних з близькими людьми, але всі клопоти будуть радше на радість, ніж у тягар. Та й несподіванки не передбачені, всі події листопада та грудня можна заздалегідь спланувати.

Текст: Міла Шакун @milashakun