Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Рак

22 червня – 22 липня

Весь перший квартал представники знака — на гребні хвилі. Можливі далекі закордонні подорожі або навіть еміграція. У будь-якому разі в цей час всі контакти з іноземними партнерами виправдають сподівання й відкриють привабливі перспективи.

Сережки, браслети, каблучка — все Tiffany T, золото; піджак — Saint Laurent (kameron.ua)

Березень і квітень будуть сповнені романтики, тема особистих стосунків може вийти на перший план, затьмаривши собою все інше. Щоправда, вже на початку літа доведеться надолужувати згаяне в роботі, але все вийде на добре.

Починаючи з серпня й до кінця року — час затишшя й занурення в себе. Осінь принесе філософський настрій і роздуми про своє призначення. Це сприятливий період для вивчення нових дисциплін і пошуку наставника або натхненника.

Що треба знати про прикраси Tiffany & Co.

У 1837 році Чарльз Льюїс Тіффані заснував у Нью-Йорку свою компанію. Незабаром його крамниця стала відома як палац скарбів за виняткові коштовні камені. Відтоді Tiffany & Co. — синонім вишуканості, новаторського дизайну, довершеної майстерності та виняткової креативності. У XX столітті компанія здобувала дедалі більшу популярність у всьому світі, розширювалася мережа її крамниць і зростала культурна значущість, про що свідчать, наприклад, новела Трумена Капоте «Сніданок у Тіффані» і фільм з участю Одрі Гепберн.

Сьогодні Tiffany & Co. та її дочірні компанії, що налічують понад 13 000 працівників, розробляють, продукують і продають прикраси, годинники й розкішні аксесуари. Серед них понад 5000 досвідчених художників, які ограновують діаманти й виготовляють прикраси в майстернях компанії, демонструючи відданість найвищій якості.

Багатогранна й культова колекція Tiffany T символізує зв’язок у всіх його формах і нагадує нам про ті, що ми відчуваємо, але не завжди можемо побачити. З моменту появи в 1837 році вона є невіддільною частиною філософії Tiffany & Co.

ГОРОСКОП НА 2021 РІК ДЛЯ ВСІХ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ

Текст: Міла Шакун @mila.shakun
Фото: Nazar Cherniy
Стиль: Anna Honcharova
Макіяж: Olha Ostapchuk
Зачіски: Sasha Vetrova
Манікюр: Oksana Zavora @Chummy.nails
Асистент із зачісок: Alyona Kundryk
Асистент стиліста: Anna Ovsiannikova, Daria Bihun
Світло: Nikolai Kazak, Aleksandr Mischenko
Продюсер: Marina Sandugey-Shyshkina
Модель: Dasha Khlystun