RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Рак

22 червня – 22 липня

Представники цього знака зітхнуть з полегшенням: труднощі та проблеми 2020-го минули, а в найближчій перспективі зірки обіцяють блискучі можливості в усіх сферах життя. Більшість Раків охоче дбатиме про особистісний розвиток і самовдосконалення на курсах і тренінгах, а найсміливіші наважаться опанувати нову професію і як наслідок — втілити давні плани.

Наталія ГоційСукня Bevza; піжама, чокер, сумка й капелюх, все — Dior

Піднесений настрій житиме в серці представників цього знака впродовж усього року. Той, хто шукає пару, ближче до літа зможе вибудувати гармонійні стосунки. А хто вже зустрів свою половину, розпалить почуття з новою силою й відчуватиме справжнє щастя. Зірки лише рекомендують не надто ідеалізувати свого партнера і не надавати йому у власній уяві якостей, яких той не має.

«Така вже я людина... У шафі в мене одяг з барахолки, а в холодильнику — шампанське», — Гелен Міррен

Навіть ті Раки, які будуть найменш вільні у власному виборі через втручання зовнішніх обставин (що потребуватиме максимального залучення до поточних подій), теж переживуть період трансформації: все, що вичерпало себе, до грудня спливе за водою й поступиться місцем значущому й актуальному.

Піжама, чокер, сумка й капелюх, все — Dior 

ГОРОСКОП НА 2021 РІК ДЛЯ ВСІХ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ

Автор гороскопа: Міла Шакун @mila.shakun

Фото: Sergey Vasiliev

Стиль: Zhenya Primachenko

Асистент стиліста: Dasha Bihun

Макіяж: Svetlana Rymakova

Зачіски: Julia Stets

Продюсер: Marina Sandugey-Shyshkina