RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Овен

21 березня – 20 квітня

Цей рік може повернути життя Овнів на 180 градусів, але розкручувати маховик змін у бік покращення доведеться самостійно. Вплив процесів, започаткованих у січні-лютому, відчуватиметься впродовж щонайменше наступних двох років, а отже настає сприятливий період для старту довгострокових проєктів. Поліпшення фінансового становища представники знаку відчують уже в середині весни, але за тієї ж умови — готовності відповідати за свої рішення й дії.

Алла Барановська

У професійній сфері ближче до літа ймовірні поява нових проєктів, розширення посадових обов’язків і загалом кар’єрне зростання. Сил і мотивації для досягнення поставлених цілей в Овнів буде досить. Зірки рекомендують претендувати на більше, голосно й відкрито заявляти про себе та власні таланти — і блискучі перспективи відкриються в найпотрібнішу мить.

«У житті кожної жінки настає мить, коли єдине, що може допомогти, — келих шампанського», — Бетті Девіс, американська актриса

У 2021-му особливо значущими виявляться міцні партнерські взаємини: у складних ситуаціях або в моменти вибору не варто відкидати «допомогу залу» — думка колеги або порада друга будуть доречними як ніколи. І, можливо, саме слушні зауваження близьких восени стануть сигналом до початку переоцінки життєвих настанов, нахилів і звичок, такої ж нечуваної для Овнів, як і корисної.

Пальто, топ і шорти, кільця, браслети, кольє і окуляри, все - Dior 

ГОРОСКОП НА 2021 РІК ДЛЯ ВСІХ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ

Автор гороскопа: Міла Шакун @mila.shakun

Фото: Sergey Vasiliev

Стиль: Zhenya Primachenko

Асистент стиліста: Dasha Bihun

Макіяж: Svetlana Rymakova

Зачіски: Julia Stets

Продюсер: Marina Sandugey-Shyshkina