VOGUE UA CONFERENCE 2019FASHION & BUSINESS 7 листопада
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Овен

21 березня - 20 квітня

2019 рік стане для Овнів роком можливостей. Особливо його перша половина, яка буде наповнена яскравими подіями: знайомствами, значущими зустрічами, активним саморозвитком.

Доведеться приймати серйозні і відповідальні рішення, щоб отримати вигоду від обставин.

Можливо, на шляху виникнуть перешкоди, але будуть і сили на подолання цих загроз. Результат прямо залежить від зусиль знаку. Чим більш амбітні цілі поставлені перед собою, тим вища ймовірність їх реалізації і міцніша підтримка сім'ї. В особистих стосунках рік обіцяє бути яскравим, захопливим та емоційним. Ініціатива вітається і в цій сфері.

В особистих стосунках рік обіцяє бути яскравим, захопливим і емоційним.

Велика кількість нових людей в оточенні самотніх Овнів збільшує шанси на швидкий і бурхливий роман. Але не всім варто розраховувати на тривалість і серйозність цих відносин. Укласти шлюб цього року має сенс, тільки якщо є впевненість у сталості своєї другої половини, і якщо роман триває більше року. У сімейних представників вогняного знаку очікується новий етап у відносинах. Спільна подорож зміцнить шлюб. У кар'єрі та бізнесі Овнів чекає успіх. Всі проекти, розпочаті 2019 року, будуть благополучними і тривалими, якщо не лінуватися. Боротьба з прокрастинацією  одна з головних задач року. В кінці осені або на початку зими у деяких може з'явитися бажання почати свою справу. Варто скористатися вдалим періодом для реалізації задуманого, зірки будуть цьому сприяти.

Читати гороскоп для всіх знаків на 2019 рік