RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Овен

21 березня – 20 квітня

Основною темою 2020 року для Овнів стане реалізація своїх амбіцій на професійній ниві: зірки обіцяють всіляко сприяти кар'єрному росту, підвищенню кваліфікації, освоєнню нових навичок і набуттю нових знань. І початок року підходить для навчання найкраще. У деяких представників знаку можливі закордонні поїздки. До кінця лютого з'явиться змога трохи сповільнитися і побачити перші результати зусиль. У цей же час під впливом планет посилиться чарівність, привабливість і магнетизм Овнів, що посприяє романтичним знайомствам і пригодам.

 

У березні знову доведеться увійти в щільний робочий графік. Деякі представники знаку ризикують потрапити під завал різнопланових завдань, але висока ймовірність, що на допомогу прийде досвідченіший колега або хтось із партнерів надасть послугу і посприяє вирішенню складних питань. Витрати можуть зрости в період з травня по липень, краще дотримуватися раціональності у витратах і тримати під контролем сімейний бюджет.
 

Основною темою 2020 року для Овнів стане реалізація своїх амбіцій на професійній ниві: зірки обіцяють всіляко сприяти кар'єрному росту, підвищенню кваліфікації, освоєнню нових навичок і набуттю нових знань

У липні багатьом захочеться змін, тому на цей місяць добре б запланувати відпустку або взяти хоча б невеликий тайм-аут, щоб змінити обстановку, розвіятися і відпочити. А вже на початку осені деяких Овнів можуть застати зненацька несподівані події. Якщо засвоїти з них правильні уроки, відкриються нові горизонти для подальшого розвитку і руху вперед. А ближче до кінця року з'явиться ще одна можливість внести зміни в сферу професійної діяльності, але вже з перспективою на далеке майбутнє.

Текст: Міла Шакун @milashakun

Читати весь гороскоп на 2020 рік

Vogue-гороскоп: вересень 2020

Vogue-гороскоп: серпень 2020

Vogue-гороскоп: липень 2020

Vogue-гороскоп: червень 2020

Vogue-гороскоп: травень  2020

Vogue-гороскоп: квітень 2020

Vogue-гороскоп: березень 2020

Vogue-гороскоп: лютий 2020

Vogue-гороскоп: січень 2020