Овен

Овен

21 березня - 20 квітня

Небесні покровителі знака, Марс і Сонце, не стануть втручатися, тому розраховувати на їхню допомогу не варто - краще вірити у власні сили. Можливо, результати виявляться не такими вражаючими, зате і ризик програти зведеться до нуля.

Девіз року: «На зірки сподівайся, а сам пильнуй».

Зміни в роботі, які принесе з собою новий рік, необхідні перш за все для власного блага - сприймати їх потрібно по можливості спокійно і ні в якому разі їм не противитися. Нововведення - веління часу, і з тими, хто з ними не згоден, зірки церемонитися не будуть - просто зметуть їх з дороги. Бажаючим як мінімум утриматися на своєму місці, а як максимум - піднятися на кілька щаблів по кар'єрних сходах рекомендується проявляти дипломатичність і підлаштовуватися під нові обставини. Кращий спосіб примиритися з таким порядком речей - навчитися отримувати від нього задоволення.

Збільшити свій добробут зможуть переважно ті, хто не впадає в авантюри, як у вир, з головою, а вміє ризикувати розумно, враховуючи всі можливі - а часом і неможливі - фактори. Варто також пам'ятати про те, що гроші люблять рахунок, уважно стежити за станом своїх банківських справ і вмістом гаманця, не витрачаючи зароблене на речі, у яких на даний момент немає необхідності. Найприбутковішими обіцяють стати зимові місяці - знаючи про це, можна правильно розподілити кошти на рік.

Виктория Бекхэм

Перезавантаження особистих відносин дозволить не тільки по-новому на них подивитися, а й зміцнити їх, навіть якщо надій на такий результат майже не залишилося. Однак це якраз той випадок, коли надія вмирає останньою, тому залишати її не варто - якщо, звичайно, немає інших планів і кандидатур для щасливого сімейного або партнерського життя.

На особливу увагу заслуговує власний будинок - він давно чекає, щоб про нього подбали: наприклад, зробили ремонт або поміняли меблі. Нова енергетика житла поліпшить якість життя тих, хто у ньому мешкає.

Читати гороскоп для всіх знаків на 2018 рік