Водолій

Водолій

21 січня - 24 лютого

Змін зазнають усі життєві сфери, а ось якими вони будуть - позитивними або негативними, - безпосередньо залежить від самих представників знаку: чим більше творчої ініціативи буде задіяно і сил докладено, тим вагомішим виявиться результат.

Девіз року: «Зміни - сьогодні».

На роботі потрібно робити ставку на власні креативні ідеї - роботодавці оцінять по достоїнству співробітників, здатних знаходити нестандартні рішення. Втім, залежність від начальства виявиться двобіною - без його заступництва складно буде не тільки просунутися по службі, а й втілити в життя багато планів.

У фінансових питаннях буде супроводжувати рідкісне везіння - партнери і інвестори вишикуються в чергу, щоб взяти участь у реалізації проектів, які обіцяють солідні дивіденди. Однак, незважаючи на хороші доходи, важливо стежити за витратами - особливо це стосується тих, хто схильний до тринькання і марнотратства.

Ті, хто в шлюбі, несподівано для самих себе зможуть подивитися на партнера іншими очима, а то і знову в нього закохаються. Другий медовий місяць може перерости ще в одну весільну подорож, яка залишить приємні спогади на довгі роки. Тим, хто до сих пір не зустрів свою долю, рекомендується активно крутити головою в різні боки - не виключено, що друга половинка буде проходити мимо - не можна її пропустити.

Милли Бобби Браун

Утому, шлейф якої тягнеться з минулого року, найкраще лікувати відпочинком: у холод потрібно вирушати до теплого моря, а в спеку - до засніжених гір.

У житті ніщо не відбувається просто так, і будь-яка випадковість - окремий випадок закономірності. Про це варто пам'ятати, стикаючись з обставинами, які здаються нечуваними. Всі події цього року або будуть наслідком раніше прийнятих рішень, або отримають продовження в майбутньому.

Читати гороскоп для всіх знаків на 2018 рік