RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Водолій

21 січня – 24 лютого

Водоліям рік Щура принесе чимало можливостей для фінансового росту і розвитку. Хтось лише почне цікавитися темою фінансової грамотності та подивиться на свої прибутки свіжим поглядом, а хтось з головою порине в інвестування та фондові ринки. Зірки рекомендують не реагувати на поради і критику оточення, а дотримуватися внутрішніх орієнтирів. Уже в перші дні 2020 року ймовірні великі придбання, і не всі вони будуть плановими.
 

Березень сприятливий місяць для мандрівок і далеких поїздок. Ближче до квітня звичний порядок денний може почати змінюватися, але ці зміни будуть плавними і гармонійними, тому не створять особливого дискомфорту. Деякі представники знаку і самі не помітять, як захопилися новим хобі. А вже в червні багато Водоліїв відкриють нові можливості для розвитку свого творчого потенціалу і улюблене захоплення легко перетвориться на додаткове джерело прибутку.

Водоліям рік Щура принесе чимало можливостей для фінансового росту і розвитку

У жовтні та листопаді можливі перепади настрою, під впливом планет можуть загостритися конфліктні ситуації з колегами або керівництвом. Тому гороскоп рекомендує на ці осінні місяці запланувати відпустку. У грудні пильної уваги Водоліїв зажадають сім'я і побут, це вдалий час, щоб почати ремонт або перестановку, сприятливі угоди з нерухомістю і землею. Підприємці з числа Водоліїв до останніх днів грудня будуть зануреними в роботу, але за це і нагорода: кінець року обіцяє бути дуже прибутковим.

Текст: Міла Шакун @milashakun

Читати весь гороскоп на 2020 рік 

Vogue-гороскоп: вересень 2020

Vogue-гороскоп: серпень 2020

Vogue-гороскоп: липень 2020

Vogue-гороскоп: червень 2020

Vogue-гороскоп: травень  2020

Vogue-гороскоп: квітень 2020

Vogue-гороскоп: березень 2020

Vogue-гороскоп: лютий 2020

Vogue-гороскоп: січень 2020