Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Водолій

21 січня - 24 лютого

У Водоліїв у новому році багато що може піти не за планом, але так буде тільки цікавіше. Подолання перешкод і реакція на виклики долі зміцнять внутрішній стрижень і отримають безцінний досвід.

Більшість змін відбуватиметься з ініціативи представників знака і завдяки їх особистим рішенням. Вплинути на думку Водоліїв або намагатися дати їм пораду даремне заняття. Самодостатні і зухвалі, вони не захочуть витрачати свій час без особистої вигоди.

Запорука успіху цього року — відкритість, швидкість реакції і вміння пристосовуватися до змін.

Ближче до весни варто бути пильними з новими знайомствами і не довіряти надто спокусливим пропозиціям  вони можуть виявитися обманом. В особистому житті теж можуть відбуватися дивні речі.

Комусь надійде пропозиція руки і серця вже через місяць після знайомства. У інших можливі тимчасові розставання і перемир'я. Під впливом планет Водолії будуть схильними думати, перш за все,  про себе, а потім вже про інших. Багато будуть чесними і відвертими зі своїми партнерами і не стануть продовжувати безперспективні відносини.

Кар'єрні успіхи чекають на тих Водоліїв, чия діяльність пов'язана з творчістю і мистецтвом. Літо і осінь у багатьох будуть завантажені, можливо, доведеться переробляти чужу роботу і сперечатися з колегами. Жовтень обіцяє бути плідним місяцем для індивідуальних підприємців. Важливі ініціативи в бізнесі і запуск нового продукту краще запланувати на осінь.

Читати гороскоп для всіх знаків на 2019 рік