VOGUE UA CONFERENCE 2021FASHION & BUSINESS 9/09
RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Топмодель Грейс Елізабет уперше стала мамою

08 квітня 2021

Американська топмодель і «ангел» Victoria's Secret Грейс Елізабет поділилася щасливою звісткою — вона вперше стала мамою. Свою вагітність Грейс тримала в таємниці й тільки 7 квітня зізналася, що в них із чоловіком, футболістом Ніколасом Краузе, народився син. Хлопчика назвали Ноа. «Ми з чоловіком просто хотіли прожити ці дорогоцінні миті лише вдвох і віддати нашій майбутній дитині всю любов і увагу, щоб вона могла рости без сторонніх очей і сподівань. Тільки ми. І це було надзвичайно», — зазначила Грейс.

Топмодель поділилася чорно-білим знімком, який було зроблено під час знімання Victoria's Secret для Vogue, на своїй сторінці в Instagram і розповіла підписникам про свої відчуття в ролі матері. Як стало відомо, Грейс запропонували знімання й інтерв’ю, присвячене Дню матері, що дуже втішило її. Перейми в Грейс почалися прямо на знімальному майданчику. «Звісно ж, щойно я приїхала на знімальний майданчик, у мене почалися перейми, вони були що десять хвилин і тривали до 17:00 наступного дня. О 18:00 у нас із Ніколасом народився прекрасний хлопчик», — розповідає Грейс.

Це була не єдина новина, якою поділилася модель за останній місяць. Так, 20 березня стала відомо, що Грейс Елізабет і Ніколас Краузе відзначають свою першу річницю весілля. Пара обмінялася обітницями вірності й любові рівно рік тому в таємному місці.

дети ·

Ще в розділі Персона

Популярне