RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Стильова наука від Таба Хантера

15 травня 2020

Американський актор Таб Хантер — зірка золотого стандарту Голлівуду. Починаючи з 50-х він знімався в мелодрамах і вестернах виробництва студії Warner Brothers. Улюблений американцями образ хлопця по сусідству приніс Хантеру загальнонаціональну любов і визнання, а сьогодні надихає на стилістичні подвиги навіть тих, хто не дивився жодного фільму з участю актора.

Актер Таб Хантер
Актор Таб Хантер

Як і багато штатних спокусників і серцеїдів з великого екрана, блакитноокий красень Таб Хантер жив заплутаним особистим життям — про таке в Америці, а вже в Голлівуді й поготів у ті роки говорити було зовсім не заведено. Про нього ходили чутки, але офіційно актор був зразковим ловеласом. Хантер мав гучні романи — з актрисами Деббі Рейнольдс і Наталі Вуд.

Паралельно з роботою в кіно Таб Хантер навчався музики — у 1957 році його хіт Young Love очолював чарт Billboard 100 впродовж шести тижнів. Закінчивши кар’єру, у 2005 році він опублікував книгу спогадів, у якій уперше без вагань розповів про тривалі стосунки з іншою зіркою Голлівуду тих років, актором Ентоні Перкінсом. Роман з героєм хічкоківського «Психопата» і «Вбивства в «Східному експресі» тривав понад 10 років. Але ми любимо Хантера не за це. Його головний актив — розкішна маскулінність і пустощі студента Ліги Плюща. Зі старих чорно-білих знімків Таб Хантер навчає, як озброївшись осяйною голлівудською усмішкою, носити вкорочені спортивні куртки й класичні поло під широкі штани й лофери на босу ногу. Перед початком пляжного і яхтового сезону цьому мистецтву в актора варто повчитися.

чоловіча мода ·

Ще в розділі Vogue Man

Популярне