RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Жак-Ів Кусто — неочевидна ікона чоловічого стилю

11 червня 2020

Завдяки одному французу людство дізналося багато цікавого про океани й істот, які в них мешкають. Жак-Ів Кусто — морський офіцер, океанограф, захисник природи, режисер, винахідник і дослідник, який написав 50 книг і зняв понад 120 телевізійних документальних фільмів, багато з яких продемонстрували ніколи небачені речі всьому світу. Але Кусто був не тільки знаковим дослідником, а й іконою моди.

Жак-Ів Кусто

Відомо, що Кусто завжди був бездоганно вбраний — ідеально біла сорочка вигідно контрастує з його засмагою, а капітанська форма підкреслює струнку фігуру. Навіть у зрілішому віці океанограф вибирає костюми й чітко розділяє одяг для бізнес-перемовин, життя або роботи на судні.

Жак-Ив Кусто, 1973Жак-Ів Кусто, 1973

Гардероб Жака-Іва Кусто створений за принципом відомого «паризького шику». У ньому немає нічого зайвого, але водночас є база, яка стане в пригоді завжди — біла сорочка, ідеально скроєний костюм, бежевий тренч, чорна водолазка й практична сорочка з м’якого деніму. Жак-Ів змінює цей мінімальний набір одягу й завжди має стильний і доречний вигляд.

Жак-Ив КустоЖак-Ів Кусто

Згодом в образі Кусто з’являється одна характерна деталь — червона трикотажна шапка. За словами океанографа, команда Кусто хотіла мати свій символ, помітний елемент, який вирізнятиме її з-поміж усіх інших.

Жак-Ив КустоЖак-Ів Кусто, 1973

Також приклад Жака-Іва Кусто демонструє наскільки доречний та елегантний вигляд у чоловічому гардеробі мають прості водолазки — чорної, червоної або білої буде досить, щоб міксувати їх з іншим одягом.

Жак-Ів Кусто

Образ Жака-Іва Кусто може слугувати натхненням і під час створення зимового образу. Одна з головних експедицій у його житті була в Антарктиду й усі плюси пуховиків цей відважний француз розкрив ще до того, як це стало мейнстримом.


 
Кадр із фільму «Одіссея» й фото Жака-Іва Кусто

чоловіча мода · Кинопремьера ·

Ще в розділі Чоловічий стиль

Популярне