Поза сезоном: перша чоловіча колекція RITO

08 листопада 2017

Український трикотажний бренд RITO, який був створений більше 25 років тому, вперше випустив чоловічу колекцію.

Засновниця марки Тетяна Абрамова розповідає: "Ринок чоловічого одягу нині надзвичайно активний, чоловіча мода йде в ногу з часом і постійно змінюється в залежності від настроїв і життєвого ритму. Однак у кожного чоловіка має бути грамотно вибудуваний базовий гардероб, який гарантовано ніколи не вийде з моди. Ми допомогли його зробити".

На думку команди RITO, в холодну пору року в шафі повинен бути трикотаж - класичні водолазки, джемпери та кардигани. Адже сьогодні в'язаний одяг - це основа, яка відмінно поєднується не тільки з джинсами, але й з діловими костюмами.

Представляє дебютну чоловічу колекцію RITO Реван Палюх, учасник проекту "Супермодель по-українськи - 4". "Рева втілює в собі образ сучасного чоловіка, - коментують дизайнери бренду. - Він ідеально втілює настрій нашої колекції, в якій холодні відтінки синього й сірого співіснують з чуттєвим червоним або глибоким бордо, а лаконічні силуети - з м'яким кашеміром. Ми хочемо, щоб у цьому сезоні кожен чоловік знайшов свій шматочок тепла в RITO".

Читайте також:

Слідами Реріха: лукбук RITO осінь-зима 2017/2018

Украинские дизайнеры · чоловіча мода ·

Ще в розділі Чоловічий стиль

Популярне