Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Симон Порт Жакмюс побрався зі своїм партнером Марко Маестрі

28 серпня 2022

«Я СКАЗАВ "ТАК"», — написав 6 червня 2021 року дизайнер Симон Порт Жакмюс в Iнстаграмі й оголосив про свої заручини з Марко Маестрі. Трохи більше року після заручин пара побралася 27 серпня 2022 року.

Симон Порт Жакмюс і Марко МаестріСимон Порт Жакмюс і Марко Маестрі

З травня 2018 року Симон Порт Жакмюс регулярно постив світлини в товаристві бойфренда Марко Маестрі, керівника агенції Yoann et Marco, що опікується іміджем, стратегією і цифровими технологіями. Компанія допомагає клієнтам працювати з інфлюенсерами, які найкраще відповідають ДНК кожного бренду, що в такий спосіб сприяє популяризації тих чи інших продуктів. 

Симон Порт Жакмюс і Марко МаестріСимон Порт Жакмюс і Марко Маестрі

Дизайнер та підприємець вибрали місцем для свого весілля рідний Симону південь Франції. Свій особливий день пара відзначила в муніципалітеті Шарлеваль, у регіоні Прованс — Альпи — Лазурний Берег. На інтимній церемонії були присутні кілька зіркових гостей, зокрема, Дуа Ліпа, Жанна Дамас, Міка Арганараз і Тіна Кунакі. Після офіційної частини в ратуші, урочистості продовжилися в Шато-де-Бонневаль. 

Симон Порт Жакмюс і Марко МаестріСимон Порт Жакмюс і Марко Маестрі

Симон Порт Жакмюс з бабусеюСимон Порт Жакмюс зі своєю бабусею

Дуа ЛіпаДуа Ліпа

Міка Арганараз

Жанна ДамасЖанна Дамас

Тіна КунакіТіна Кунакі

свадьба · Jacquemus · Дуа Липа ·

Ще в розділі Life

Популярне